Noutăţi

Braga

Prin ce va rămîne în amintire aflarea echipei Braga în ospeție la Sheriff VIDEO
17 feb. 2022,, 17:10
Prin ce va rămîne în amintire aflarea echipei "Braga" în ospeție la "Sheriff" (VIDEO)Au mai rămas cîteva ore pînă la meciul Europa League dintre Sheriff și Braga, dar deocamdată vă propunem atenției dumneavoastră un mic reportaj al canalului TSV dedicat sosirii portughezilor.
Sheriff Tiraspol a învins echipa portugheză
17 feb. 2022,, 06:45
Sheriff Tiraspol a învins echipa portughezăEchipa Sheriff Tiraspol a învins pe teren propriu echipa portugheză Sporting Clube de Braga, cu scorul de 2-0. Golurile au fost marcate la sfîrșitul ambelor reprize, primul de mijlocașul Sébastien Thill, în minutul 43 din penalty, iar al doilea în minutul 82 de atacantul Traore. Braga ocupă poziția a patra