Deconectări programate de lumină, pentru 13 aprilie

Deconectări programate de lumină, pentru 13 aprilie

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că sâmbătă, 13 aprilie 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:


1. Chişinău, sectorul Botanica:


bd.Dacia 49/2 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Cuza Vodă 16/2, 16/5 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


2. Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:


s.Băcioi: str. 31 August 1989, Acad.Sergiu Rădăuţanu, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Anatol Corobcianu, Andrei Mureşanu, Băcioi, Cetatea Chilia, Chişinăului, Constantin Brîncuşi, Constantin Stere, Crimeia, Crîngului, Dacia, Dimitrie Cantemir, Doina, Druta-1, Druţă Ion, Fîntînilor, Gheorghe Coşbuc, Hotin, Independenţei, Ion Inculeţ, Livezilor, Mihai Viteazul, Mioriţa, Mircea cel Bătrîn, Nicolae Iorga, Orheiului, Păcii, Serelor, Sfîntul Gheorghe, Sfîntul Petru, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Toma Ciorbă, Trandafirilor, Uzinei, Valea Satului, Viilor, Burebista - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


3. Chişinău, sectorul Centru:


str.Ismail 86, 86/1 - în intervalul de timp între 10:00 - 13:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


str.Ismail 99 - în intervalul de timp între 09:20 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


4. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Coloniţa:


s.Colonița: str.Alexei Mateevici, Emilian Bucov, Hotin, Ion Vatamanu, Mihai Eminescu, Salcîmilor, Sf.Maria, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Zorilor, 31 August - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


5. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.A.Doga 4, 45/2, Florării 7, str-la 2 Florării 1 - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:35 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


6. Anenii Noi:


or.Anenii Noi: str.Comarov, str-la Comarov, Păcii, Tighina, Zagorodnaia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


s.Chirca - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:40 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


7. Basarabeasca:


or.Basarabeasca: str. 28 Iunie, 40 Let Pobedî, Basarabia str-la, Cerneakovski, Grigore Cotovschi, Iujnaea, Karl Marx, Lesnaea, Lev Tolstoi, Maxim Gorki, Melinicinîi str-la, Mihail Frunze, Moldavskaea, Octeabriscaea, Ogorodnaea, Sovhoznaea, Şciors, Şkolinaea, Trudovaea, Vasilii Ceapaev, Voczalnaea, Zelionaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


8. Cahul:


or.Cahul: str.Alexei Şciusev, Călăraşilor, Doctor Petrea Cazacu, Florilor, Lev Tolstoi, Mirceşti - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 10:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Slobozia Mare: str.Cosmonauților - parțial, în intervalul de timp între 16:00 - 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


9. Cantemir:


s.Toceni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


10. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Comrat: str.Alexandr Puşkin, Fedko, Lenin, Osipenko, Sportivă, Suvorov str-la, Tretiakov, Tretiakov str-la, Valentina Tereşcova - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


or.Vulcănești: str. 1 Mai, 25 let Moldavii, 25 Siezda, Ananieva, Ananieva str-la, Batişceva, Cahul, Cahul str-la, Crupscoi, H.Raşculeva, Ion Creangă, Ion Creangă str-la, Jdanova str-la, Melioratorov, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Nikolai Vatutin, Orehovaea, Ostrovscogo, Oziornaia, Polevaea, Sadovaea, Sadovîi str-la, Serghei Lazo, Serghei Lazo str-la, Sov.Armii, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan cel Mare şi Sfînt s-la, Tanchistov, Tanchistov str-la, Tihaea, Zoia Kosmodemianskaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:55 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Cișmichioi: str.Chirov, Cosmonavtov, Lenin, Cotovschi, Școlinaia, Tvardovscogo - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Corten: str.Alexandr Puşkin, Comsomolskaia, Corten, Dimitrova, Gheorghi Jucov, Grigore Cotovschi, Micurina, Mira, Polevaea, Serghei Kirov - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


11. Călăraşi:


s.Bahmut - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:50 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


12. Căuşeni:


s.Ciuflești - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Cîrnățeni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


13. Hînceşti:


s.Ciuciuleni - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 16:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Sofia - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 14:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


14. Ialoveni:


or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Molești - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 12:00 pentru conectarea clienţilor noi


s.Nimoreni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Văsieni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


15. Nisporeni:


s.Boldurești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


16. Străşeni:


s.Lozova: str.Ion Creangă, Oanța, Serdiuc - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


s.Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


17. Ştefan Vodă:


s.Carahasani: str. 50 Lat VLKSM, Chirov, Zorile - parțial, în intervalul de timp între 14:30 - 16:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Volintiri: str.Basarbeană, Ștefan Cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 10:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


18. Taraclia:


s.Roșița; s.Sofievca: str.Calinina, Karl Marx, Molodejnaea, s.Sofievca, Timoşenco - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


19. Teleneşti:


s.Sărătenii Vechi - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Citește-ne pe Twitter, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Mai multe

Sondaj Toate

load