Deconectări de lumină, programate pentru 11 iunie

Deconectări de lumină, programate pentru 11 iunie

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că marți, 11 iunie 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:


1. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:


or.Durlești: str.Atelierilor, Cantinei Cartusa Durleşti, Nicolae Dimo, Nicolae Testemiţeanu, Plopilor, Ruhuleanca, Tineretului, Tineretului 8 str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


2. Chişinău, sectorul Centru:


str.Alexandr Puşkin 64 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


3. Chişinău, sectorul Ciocana:


str.Voluntarilor 5/4, 9, 10, 10A, 10/1, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14/1, 14/3, 999 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


4. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.A.Belskii 21, F.Tolbuhin 9, 12-18, I.Sraibman 4-8, N.Berzarin 30-38, 35, 39, Petricani 39/1, 39/3, Timoșenco 12-28, 15-33, S.Coipan 19, 22, 24, 25 - în intervalul de timp între 13:00 - 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


5. Anenii Noi:


or.Anenii Noi: str.Anina, Calfa, Căuşeni, Chişinăului, Florilor, Independenţei, Ion Soltîs, Livezilor, Luceafărul, Morilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Anenii Noi: str.Concilierii Naţionale, Sportivă - parțial, în intervalul de timp între 10:45 - 12:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Anenii Noi: str.Victoriei - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:40 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


s.Bulboaca: str.Alexandru Marinescu, Bucureşti, Bulboaca, Iurie Gagarin, Milesti, Nucarilor, Podgorenilor - parțial, în intervalul de timp între 08:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Ciobanovca - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Cobușca Nouă - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 15:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Ruseni: str.Tineretului, Victoriei, Viilor, Voievozilor, Zimbrului, 31 August 1989, Nicolae Sulac - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Țînțăreni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:40 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


6. Basarabeasca:


or.Basarabeasca: str.Octeabriscaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


7. Cahul:


or.Cahul: str.Alexandru Plămădeală, Cetatea Albă, Gribov, Grigore Ureche, Mănăstirea Căpriana, Mihai Viteazul, Miron Costin, Nucilor, Sanatoriului, Sfatul Ţării, Toma Ciorbă - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 11:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


8. Cantemir:


s.Lingura, s.Tartaul - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


9. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Ciadir Lunga: str.Octombrie, 23 Decembrie, Acaţievaia, Anton Cehov, Anton Macarenco, Avtomobilistov Bugeacului, Bulgară, Cecanova, Cikalov, Gheorghi Jucov, Indira Gandi, Iubileinaea, Iubileinaea str-la, Iurie Gagarin, Ivan Turghenev, Lenin, Lev Tolstoi, Mecanizatorilor, Miciurin, Mira, Molodejnaea, Oleg Coşevoi, Pobedî, Potapov, Serghei Kirov, Serghei Lazo, Sîrtmaci, Sov.Armii, Suvorov, str-la Svobodî 1, Vasilii Jukovski, Vişniovaea, Vladimir Maiacovski, str-la Vladimir Maiacovski, Voroşilov - parțial, în intervalul de timp între 08:00 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Vulcănești: str.Vasilii Jucovschi, Molodejnaea, Oleg Coșevoi, Svetlaea, Vinogradnaea - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 16:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Congaz: str. 28 Iunie, Bugeacului, Buiuclî, Cosmonauţilor, Dokuceaev, Kalinin, Lenin, Maxim Gorki, Miciurin, Miciurin str-la, Nikolaev, Novaea, Octeabriscaea, Ohotniceaea, Pionerilor, Serghei Kirov, Serghei Kirov str-la, Serghei Koroliov, Sovetscaea, Stroitelnaea, Sverdlov, Vasilii Ceapaev, Vinogradnaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:15 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


10. Călăraşi:


s.Bahmut, s.Sipoteni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:01 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Bravicea - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


11. Căuşeni:


or.Căușeni: str.Alexei Mateevici, Alexei Şciusev str-la, Calea Basarabiei, Calea Ştefaneştelor, Dimitrie Cantemir, Dimitrie Cantemir str-la, Mihai Eminescu bd, Mira 4 str-la, Păcii str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Cîrnațeni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Zaim - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice


12. Cimişlia:


s.Ciucur-Mingir - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


13. Hînceşti:


or.Hincești: str.Alecu Russo, Constantin Stamati, Cucoarelor str-la, Dimitrie Cantemir, Doina, Gavriil Musicescu, Gribova, Independenţei, Ion Dumeniuc, Ion Iachir, Iscra, Iurie Gagarin, Lev Tolstoi, Mănăstirea Căpriana, Mihai Viteazul, Mitropolit Varlaam, Nicolai Nekrasov, Petru Rareş, prof.Ion Dumeniuk, Putna, Sleahul Meresenilor, Studentilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt str-la, Teilor, Teilor str-la, Tineretului, Tricolorului, Vatra str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:25 - 17:20 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Hincești: str-la Bucovina, Gradinilor, Ion Creangă, Mănăstirea Căpriana, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Boghiceni, s.Drăgușeni - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Bujor, s.Cotul Morii, s.Ivanovca, s.Leuşeni Vama, s.Nemţeni, s.Oneşti - parțial, în intervalul de timp între 09.50 - 17:40 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Nemțeni - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Sărata-Mereșeni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


14. Ialoveni:


s.Costești - parțial, în intervalul de timp între 14:00 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


15. Leova:


s.Cîzlar, s.Sărata Nouă - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Sărata Nouă: str.Doina, Litoralului, Livezilor, Sărata Nouă, Tineretului - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 15:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Tochile-Răducani - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 11:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Tomai - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


16. Nisporeni:


or.Nisporeni: str.Alexandru cel Bun, Ioan Vodă, Livezilor, Păcii, Toma Ciorbă - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Soltănești - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 19.45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


17. Orhei:


or.Orhei: str.Prieteniei, C.Stere, str. și str-la Unirii - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


18. Străşeni:


s.Țigănești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Vorniceni (s.Lozova-cons.juridici) - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


19. Ştefan Vodă:


s.Antonesti: str.Alexei Mateevici, Alexei Vakulovscki, Filip Coreţchi, Independenţei, Renaşterii, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 14:20 - 15:40 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Olănești - parțial, în intervalul de timp între 12:40 - 14:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan Cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Slobozia: str.Alexandr Puşkin, Hadjigher, Iurie Gagarin, Miciurin, Mihai Eminescu, Primăverii, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Talmaza: str. 1 Mai, 27 August, 31 August 1989, Alexandr Puşkin, Alexei Mateevici, Anton Macarenco, Biruinţa, Cojedub, Comarova, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Coroleva, Cosmonavtov, Cutuzova, Dubinina, Duca Vodă, Florilor, Gherman Titov, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lomachina, Matrosov, Mihai Eminescu, Mioriţa, Morilor, Pavlova, Pobeda, Prietenia, Talmaza, Suvorov, Timireazev, Tinereţii, Traian, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 11:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Talmaza: str. 27 August, Izvoarelor, Talmaza - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Tudora: str.Ion Creangă, Ion Dombrov, Ion Palancean, Mihai Eminescu, Vasilii Ceapaev - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 11:45 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


20. Taraclia:


or.Taraclia: str.Iurie Gagarin, Matrosov, Nicolai Gogol - parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Tvardița: str.Mihail Frunze - parțial, în intervalul de timp între 09.30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Urmărește-ne pe Odnoklassniki, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Mai multe

Sondaj Toate

load