Întreruperi de energie electrică în toată țara. Vezi adresele vizate

Întreruperi de energie electrică în toată țara. Vezi adresele vizate

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că vineri, 12 octombrie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

1.      Chişinău, sectorul Botanica:
str.Trandafirilor 9/3, 11/2, 13, 13/5 - în intervalul de timp între 10:00 - 15:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
2.      Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:
str.A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Chişinăului, Dealul Leului, M.Eminecsu, Munceşti, Păcii - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
str.Ştefan cel Mare, C.Negruzzi, Horelor, Liviu Damian, M.Costin, Orheiului, P.Zadnipru, Doinelor - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
3.      Chişinău, sectorul Botanica, com.Băcioi:
str.Aeroport, Botanica, Hlobeni, Ion Luca Caragiale, Miron Costin, Nicolae Bălcescu - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
4.      Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:
str.Bot Mihai, Buiucani, Dimitrie Cantemir, Drumul Vilelor, Durlesti, Fîntînilor, Frumoasa, Igor Vieru, Ioan Botezătorul, La Rascruce, Maria Cibotari, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Petru Movilă, Prieteniei, Rarestii, Sfîntul Gheorghe, Teilor, Vierul, Zavoiului - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
5.      Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:
str.Sf.Gheorghe 23A, Truşeni 999 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
6.      Chişinău, sectorul Centru:
str.Albișoara 16, 16/1, Ismail 108 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Albișoara 24, Ismail 104, 102/3 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
7.      Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
str.Sf.Gheorghe, Potîrmichei - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
8.      Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Colina Pușkin 10, 15, 17, 23/3, 41, 43, C.Stamati 1-17, 2-16, I.Doncev 1-21, 2-22, Moara Roșie 3, Z.Arbore 1-7, 2-6, str-la Z.Arbore 3/1, 4, 7, 7A - în intervalul de timp între 09:25 - 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
9.      Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Ciorescu:
str. 31 August 1989, Albişoara, Artelor, Bucuria, Chişinăului, Ciorescu, Independenţei, Libertăţii, Mihail Frunze, Mugurel, Serghei Lazo, Serghei Lazo str-la, Sf.Paraschiva, Sf.Paraschiva str-la, Sfatul Ţării, Sfatul Ţării str-la, Tineretului, Trandafirilor - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
10.   Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Stăuceni:
str.Bucovinei, Moldovița, N.Sulac, Speranței, Stăuceni, Teilor - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
 
11.   Anenii Noi:
str.Chișinăului, Concilierii Naționali, Mărțișor, Zoia Kosmodimeanskaia - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Ciobanovca, s.Batîc - parţial în intervalul de timp între 09:55 - 17:55, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Hîrbovăț - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 13:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Mereni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Roșcani - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
12.   Cahul:
s.Slobozia Mare: str.Independenţei, Livezilor, Mihail Frunze, Tatarca Nouă, V.Pocoi - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:45, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Văleni - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
13.   Cantemir:
str.Bucuria, Busuioc, Combatanţilor, Doinelor, Livezilor, Muncii, Sănătăţi, Tamara Ciobanu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Cania - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Goteşti - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
14.   Comrat (UTA Găgăuzia):
str.Lenin, Matrosov - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
or.Vulcăneşti: str. 20 Siezda, Boris Glavan, Plotnicova str-la - parţial în intervalul de timp între 16:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cişmichioi: str.Melinicinaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Copceac: str. 1 Mai, 28 Iunie, Alexandr Puşkin, Chirov, Cuibîşeva, Grigore Cotovschi, Lenin, Lesnaea, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Novaea, Octeabriscaea, Priozernaea, Şcolinaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Sverdlova, Tomai - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 10:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Copceac: str. 1 Mai, 28 Iunie, Alexandr Puşkin, Chirov, Cuibîşeva, Grigore Cotovschi, Lenin, Lesnaea, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Novaea, Octeabriscaea, Priozernaea, Şcolinaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Sverdlova, Tomai - parţial în intervalul de timp între 19:00 - 20:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Copceac: str.Nicolai Pirogov, Suvorova, Şciusev Alexei - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Tomai: str. 1 Mai, Cuibîşeva, Lenin, Maxim Gorki, Mihail Lomonosov, Serghei Lazo, Sverdlova, Tomai, Şcolinaea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
15.   Călăraşi:
s.Horodişte - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Nișcani - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 16:50, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Pîrjolteni - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ţibirica - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
16.   Căuşeni:
s.Baccealia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Baimaclia - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Opaci - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Taraclia - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Zaim - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
17.   Criuleni:
s.Bălăbăneşti - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Ciopleni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Cruglic - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Jevreni - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Slobozia-Duşca - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru conectarea clienţilor noi
 
18.   Hînceşti:
s.Bujor - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Fundul Galbenei - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ivanovca - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 11:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Lăpușna: str. 50 Let Octeabrea, A.Lăpușneanul, Doina, Iakir, Matrosov, Sadovaia, S.Kirov, Sovetov, Șelepukina, Umanschi, V.Ceapaev, V.Maiakovschi - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Nemțeni - parţial în intervalul de timp între 12:50 - 15:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Pogănești - parţial în intervalul de timp între 16:50 - 20:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Sărata Galbenă: str. 31 August, Ştefan cel Mare, Grădinilor, Cotovschi, N.Vatutin, S.Lazo - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sărata Galbenă: str.Grădinilor, Cotovschi, Hîncești, Ogorodnaia - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
19.   Ialoveni:
s.Dănceni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Horodca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Țipala - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:20, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
20.   Leova:
str.Alexandru Vlăhuţă, Aurel Vlaicu, Constantin Negruzzi, Constantin Negruzzi str-la, Constantin Stamati, Constantin Stere, Constructorilor, Decebal, Decebal str-la, Florilor, Gheorghe Coşbuc, Gheorghe Coşbuc str-la, Independenţei, Lacului, Livezilor, Mihai Eminescu, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Dosoftei str-la, Mitropolit Petru Movilă, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tighicianului, Unirii, Valul lui Traian, Valul lui Traian str-la, Vasile Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Doina, Gr.Ureche, Ion Soltîs, str-la Ion Soltîs, M.Basarab - parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 
21.   Nisporeni:
s.Boldureşti - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciorești - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:45, pentru lucrări de defrişare şi tăiere a crengilor
 
22.   Orhei:
str.Eliberării - parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Morozeni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Peresecina: str.A.Pușkin, Cosmonauților, Dokuceaev, M.Eminescu, P.Rareș - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Piatra - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Slobozia-Hodorogea - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
23.   Străşeni:
str. 1 Mai, 1 Mai str-la, 31 August 1989, 31 August 1989 1 str-la, 31 August 1989 2 str-la, Alexandru Marinescu, Alexandru Marinescu str-la, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Burebista, Ciprian Porumbescu, Ciprian Porumbescu str-la, Curecheru Mihai, Dacia, Decebal, Decebal str-la, Elena Alistar, Gheorghe Madan, Gribova, Grigore Adam, Grigore Ureche, Hotin, Ion Creangă, Ion Creangă str-la, Leonid Şevcenco, Liviu Deleanu, Maria Cibotari, Maxim Gorki, Miciurin, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Nicolae Milescu Spătaru, Petru Zadnipru, Polihronie Sîrcu, Stepii str-la, Şota Rustaveli, Toma Alimoş, Toma Ciorbă, Trei Ierarhi, Tudor Vladimirescu, Unirii, Valeriu Cupcea, Valeriu Cupcea str-la, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Vlad Ioviţă, Vlad Ţepeş - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Lupa-Recea - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
24.   Ştefan Vodă:
s.Brezoaia: str.Comsomoliscaia, Lenin, Nadrecinaia - parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:15, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Copceac: str.Benderscaia, Dzejjinscki, Lesnaia, Livezilor, Octeabriscaia, Severnaia, Sov.Armii - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Grădinița: str.I.Gagarin - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Răscăieți: str. 353 Diviziea, Biriucova, Biruinţa, Comsomoliscaea, Dneprodzerjinscaea, Mira, Molodejnaea, Sovetscaea, Suvorovo, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Răscăieții Noi: str.Lenin, Molodejnaia, Tinereții - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
25.   Taraclia:
str.Fontanaia, Karl Marx - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Urmărește-ne pe Facebook, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Mai multe

Sondaj Toate

load