O nouă zi, fără lumină: ce adrese sînt vizate

O nouă zi, fără lumină: ce adrese sînt vizate

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că vineri, 7 decembrie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

Chişinău, sectorul Botanica:

bd.Dacia 3/1, 3/2 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
bd.Dacia 5, 5/4, str.Fulgulești 9999 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:

str.Cartusa, Codrilor, Codrilor 1 str-la, Codrilor str-la, Durleşti, Nicolae Testemiţeanu, Nicolae Testemiţeanu 1 str-la, Nicolae Testemiţeanu 2 str-la, Nicolae Testemiţeanu 3 str-la, Nicolae Testemiţeanu 4 str-la - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Buiucani, or.Vatra:

str.Luceafărul, Eminescu, Ștefan Vodă - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:

str.Trușeni 999 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Chişinău, sectorul Centru:

str.Melestiu 18A, 20, 22, 22A, 24 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Roguleni 26, 35, 53, 65 - în intervalul de timp între 09:20 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

str.Cobzarilor 2 str-la, Cobzarilor 7 str-la, Cobzarilor 8 str-la, Cobzarilor 9 str-la, Izvoarelor, Livădarilor, Potirnichii 3 str-la, Prepeliţei, Schinoasa-Deal, Sitarului - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Chişinău, sectorul Ciocana:

str.Alcedar 1, 2A, 4, A.Izbaș 1-47, 10-40, Arionești 2, 2A, 4, 6, Colonița 1-7, 2-4, 74-190, 77-175, str-la Colonița 1, 2, 3, Haiducul Bujor 53-69, 78-104, str-la Nicolae ilescu Spătaru 1-9, str.Tîrgoviștev 1-25, 6-46, Transnistria 5, Vadul lui Vodă 9, 31, 99-155, 999, 7777, 9001, 9999, 100, 144-196, 888 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
str.Vadul lui Vodă 19, 21/1, 21/3, Mihai Sadoveanu 9999 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

Chişinău, sectorul Rîşcani:

str.Florilor 26/2 - în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

Chişinău, sectorul Rîşcani, s.Goian:

str.Chișinăului, Goian, Ichel, Păcii, Văilor - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Anenii Noi:

s.Bulboaca - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:45, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
s.Delacău - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 16:20, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Floreni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Hîrbovăț - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Mereni: str.Alexandru cel Bun, Cobzarilor, Mereni, Unirii, 1 Mai - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Mereni: str.B.Glavan, D.Cantemir, Izvoarelor - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Roșcani - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Socoleni - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Basarabeasca:

s.Iserlia: str.Comsomoliscaea, Iserlia, Mira - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Cahul:

str.Alexandr Puşkin, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Libertăţii, Mihail Frunze, Vasile Stroescu, Victoriei, 31 August 1989 - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 15:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Găvănoasa - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:20, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Giurgiuleşti: str.Independenţei - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 16:15, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Giurgiuleşti: str.Molodejnaea - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Moscovei - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Roşu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Cantemir:

s.Porumbeşti - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Comrat (UTA Găgăuzia):

str.Alexandr Puşkin, Galaţan, Gavrilov, Lenin, Pobeda, Tretiakov - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Chirsova: str.Lenin, Mira, Olimpiiscaea, Vinzavodskaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Cioc-Maidan: str. 28 Iunie, Colhoznaea, Comsomoliscaea, Dimova, Grigore Cotovschi, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Molodejnaea, Octeabriscaea, s.Cioc-Maidan, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Călăraşi:

str.M.Kogîlniceanu - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Bravicea - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Horodiște - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Vălcineț: str. 1 Mai, 27 August, 31 August 1989, 8 Martie, 9 Mai, Alecu Russo, Alexandru Cel Bun, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Aron Pumnul, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bogdan Vodă, Ciprian Porumbescu, Codrilor, Constantin Negruzzi, Cuza-Vodă, Dacia, Dimitrie Cantemir, Dragoş Vodă, Fîntînilor, Gavriil Musicescu, Independenţei, Ion Neculce, Iurie Gagarin, Livezilor, Luceafărul, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Sadoveanu, Miron Costin, Nicolae Milescu Spătaru, Nicolae Testemiţeanu, Păcii, Petru Rareş, Rădi, S.Vălcineţ, S.Velicogo, Şcolii, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Ştefan Neaga, Timoşenco, Tineretului, Titu Maiorescu, Traian, Trandafirilor, Valentina Tereşcova, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Victoriei, Volcineţ - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Căuşeni:

s.Cîrnățeni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Nicolaevca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Plop-Știubei - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Cimişlia:

s.Ecaterinovca - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Criuleni:

s.Bălăbăneşti - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ratuș - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

Hînceşti:

s.Drăgușenii Noi, s.Horodca - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Sărata Merșeni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Ialoveni:

s.Bardar - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Dănceni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Răzeni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Leova:

str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Ion Luca Caragiale, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Nisporeni:

s.Dolna - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:15, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Vărzărești - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Orhei:

str.Chișinăului, N.Dimo, V.Lupu, V.Mahu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Biești - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ivancea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 14:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Lucășeuca - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Ocnița-Răzeși - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Peresecina: str.Petru Rareş, Mihai Eminescu - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 14:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice
s.Selişte - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 14:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

Străşeni:

s.Căpriana - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Ciobanca - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru conectarea clienţilor noi
s.Dolna - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Scoreni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Ştefan Vodă:

str. 31 August 1989, Bugeacului, Constructorilor, Suvorovo, Zona industială - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Copceac: Benderscaea str-la, Dzerjinscogo, Lesnaea, Livezilor, Octeabriscaea, Severnaea, Sov.Armii - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Feşteliţa: str.Alexandr Puşkin, Ciapaeva, Dostoevscogo, Lenin, s.Festelita, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Purcari: str.Maxim Gorki, Purcari - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

Taraclia:

str.Fontanaia, Lenin, Poştei str-la, Timireazev - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
or.Tvardiţa: str. 28 Iunie, Ciapaeva, Comsomoliscaea, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Nikolai Vatutin, Octeabriscaea, Serghei Lazo, Tvardiţa - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Citește-ne pe Twitter, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Mai multe

Sondaj Toate

load