Deconectări programate de lumină, pentru 10 aprilie

Deconectări programate de lumină, pentru 10 aprilie

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că miercuri, 10 aprilie 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:


1. Chişinău, sectorul Botanica, s.Dobrogea:


s.Dobrogea: str.Ion Creangă, Mihai Eminescu, Serghei Lazo, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


2. Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Ion Pelivan 2 - în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Prunului 26 - în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


str.V.Lupu 46/1, 46/3, 48A,D - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


3. Chişinău, sectorul Centru:


str.A.Sciusev 86, 95 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


str.Albișoara 25, 27, 38, 38A, 40, A.Pușkin 49/1, 51, 62, Calea Moșilor 15, Fantalului 15, G.Coșbuc 38, Gr.Vieru 22, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 24, 26, Luncii 2-20, Romană 11, 12, 13 - în intervalul de timp între 11:00 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Ismail 96 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Ismail 96/1 - în intervalul de timp între 10:00 - 12:30 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


4. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:


or.Codru: str.Costiujeni, Grenoble, Jubiliară; or.Chișinău: str.Grenoble 120-130, 167, 171, 175, Ioan Vodă Viteazul 2, Jubiliară 8-14, 20, P.Ungureanu 1A, 2A - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


5. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Coloniţa:


s.Colonița: str.Albișoara, Dacilor, Greacă, Haiducului, Movileni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:30 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


6. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.Florilor 12/4, 14/1, 14/2 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


7. Chişinău, sectorul Rîşcani, or.Cricova:


or.Cricova: str.Burebista, Chişinăului, Florilor, Luceafărul, Mircea cel Bătrîn, Nucarilor, Petru Ungureanu, Serghei Lazo, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Vasile Alecsandri, Voievozilor - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


8. Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Ciorescu:


s.Ciorescu: str.Albiniţa, Alexandru cel Bun, Alexei Mateevici, Boris Glavan, Ciorescu, Dimitrie Cantemir, Dimitrie Cantemir str-la, Florilor, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihail Frunze, Minerilor, Pavlov, Prieteniei, Serghei Lazo, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


9. Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Ciorescu, s.Goian:


s.Goian: str.Goian 9990 - în intervalul de timp între 09:20 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


10. Anenii Noi:


or.Anenii Noi: str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Dimitrie Cantemir, Florilor, Ion Creangă, Ion Soltîs, Luceafărul, Speranţa, Vasilii Jukovski - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Calfa - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 11:40 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Hîrbovăț - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


11. Basarabeasca:


or.Basarabeasca: str.Grigore Cotovschi, Karl Marx, Sovhoznaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


or.Basarabeasca: str.Karl Marx, Sovetskaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


12. Cahul:


s.Andruşul de Sus - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 09:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Taraclia de Salcie - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


13. Cantemir:


s.Coştangalia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


14. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Comrat: str.Dnestrovsk, Dostoevski, Melnicinaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


or.Vulcănești: str. 28 Iunie, Maria Slavioglo, Mira, Pobedî, R.Liuxemburg, Sov.Armii, V.Jukovski - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


or.Vulcănești: str.B.Glavan - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Cazaclia: str. 24 August, Alexandr Puşkin, Cazaclia, Chirov, Ciapaeva, Ciapaeva str-la, Comsomoliscaea, Corciaghina str-la, Crupscaea, Cutuzova str-la, Dimitrova, Eaneva, Goricogo str-la, Griboedova str-la, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lenin, Lev Tolstoi str-la, Maxim Gorki, Miciurin, Mihail Frunze, Molodejnaea, Nicolai Pirogov str-la, Ogorodnaea, Ostrovscogo str-la, Sadovaea, Serghei Lazo, Vladimir Maiacovski str-la, Voroşilov, Voroşilov str-la, Zarecinaea - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Cișmichioi: str.Chirov, Cosmonavtov, Lenin, Cotovschi, Școlinaia, Tvardovscogo - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Congazcic: str.Iurie Gagarin, Mira, Mitula, Novaea, s.Congazcic, Sadovaea, Şcolinaea, 1 Mai - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


15. Călăraşi:


s.Bravicea - parțial, în intervalul de timp între 09:05 - 10:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Temeleuți - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


16. Cimişlia:


or.Cimișlia: str.Alexandru cel Bun, Cimislia, Grigore Ureche, Traian, Valul lui Trăian, Vasile Alecsandri, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 09:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Abaclia: str.Alecu Russo, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Boris Glavan, Coghilinic, Dacia, Dimitrie Cantemir, Doina, Florilor, Grădinilor, I.Dodică, Independenţei, Ion Iachir, Ion Secrieru, Ion Soltîs, Lev Tolstoi, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Moldova, s.Abaclia, Serghei Lazo, Spitalului, Şcolinaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Alecsandri; or.Basarabeasca: str.Trudovaea - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Mihailovca: str.Colhoznicilor, Gradinilor, Iurie Gagarin str-la, Livezilor, Ştefan Vodă - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


17. Hînceşti:


or.Hîncești: str.Alexandru cel Bun, Chișinăului, Gh.Asachi, M.Drăgan, M.Sadoveanu, Mușatinilor, Octavian Goga, Regele Decebal - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 16:50 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


s.Bozieni - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Fundul Galbenei - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Horjești - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 16:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Ivanovca - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Secăreni, s.Cornești, s.Secărenii Noi, s.Drăgușeni, s.Pașcani, s.Pereni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


18. Ialoveni:


or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Costești - parțial, în intervalul de timp între 15:30 - 17:00 pentru conectarea clienţilor noi


s.Gangura, s.Mileștii Noi, s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Văsieni - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


19. Leova:


or.Iargara: str.Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Sîrma - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


20. Nisporeni:


s.Brătuleni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


21. Străşeni:


s.Greblești - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


22. Ştefan Vodă:


s.Caplani: str.Gr.Cotovschi - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 11:10 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Olănești: str. 31 Auigust, Cutuzov, Cantemir, Doinelor, Livezilor, Trandafirilor - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 15:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Slobozia: str.A.Donici, str-la B.Glavan, str-la Seliște, Ștefan Cel Mare, Ștefan Vodă, Trandafirilor - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:35 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Slobozia: str.A.Pușkin, Hadjigher, I.Gagarin, Miciurin, Eminescu, Primăverii, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 15:30 - 17:20 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


23. Taraclia:


s.Copceac: str.N.Gogol, Pavlova - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Citește-ne pe Telegram, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Mai multe

Sondaj Toate

load