ГЛАВНЫЕ ТЕМЫ Все новости

ещё темысвернуть
Loading...

14 ноября ряд населенных пунктов останется без света

14 ноября ряд населенных пунктов останется без света

Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что во вторник, 14 ноября 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:


Chişinău, sectorul Botanica:


str.Cetatea Albă 2-20, 11-15, Dimineții 28, 37, 41, 51A, 51B, 51V, Liuba Dumitriu 12, 35/1 - în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera:


str.Nucarilor, Mircea cel Bătrîn, Dacia - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Schinoasa 5 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


Chişinău, sectorul Botanica, s.Dobrogea:


str.Decebal 13, 15 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Gh.Codreanu 1-11, 2-12, Cornului 23, 24-28, Drumul Taberei 2-38, 17-39, Durlești 11, Toamnei 1-7, V.Lupu 61-73, Vovințeni 1-9, 4-14 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:


str.Cartușa, Păcii, P.Rareș, str-la Codrilor - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
str.Mitr.P.Movilă 9 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Viilor, Mihai Sadoveanu, 27 August - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:


str.Bot Mihai, Dimitrie Cantemir, Drumul Vilelor, Durlesti, Fîntînilor, Frumoasa, Igor Vieru, Ioan Botezătorul, La Rascruce, Maria Cibotari, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Petru Movilă, Prieteniei, Rarestii, Sfîntul Gheorghe, Teilor, Vilelor, Zavoiului - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:


str. 1 Mai, 27 August, 27 August 1 str-la, 27 August 4 str-la, 9 Mai, Alexandru Cel Bun, Alexandru Cel Bun str-la, Alexei Mateevici, Alexei Mateevici str-la, Chişinăului, Chişinăului 1 str-la, Chişinăului 2 str-la, Cibotaru V., Constantin Stere, Dacia, Dacia str-la, Dimitrie Cantemir, Ioan Vodă, Ion Creangă, Ion Soltîs, Ion Soltîs 1 str-la, Ion Soltîs 2 str-la, Iurie Gagarin, Kiev, Livezilor, Livezilor 1 str-la, Livezilor 2 str-la, Livezilor 3 str-la, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Precupa, Straseni, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Tinereţii, Truseni - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 17:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Trușeni 999, Igor Vieru 40 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Centru:


șos.Hîncești 153, 153A, V, 155, 155/1, 155/2, 157, 159, 159A - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Ciocana:


str.Cărămidarilor 23-79, 40-94, Industrială 34, L.Rebreanu 22-38, 31, 49-125, Meșterul Manole 7, Movileni 1-51, 2-32, Otovasca 19, Sf.Paraschiva 9-27, 22, Uzinelor 12, 64, 66, 78, 69-135, 162, 84 - în intervalul de timp între 09:15 - 16:55, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Ciocana, or.Vadul lui Vodă:


str.Alecu Russo, Alexandru cel Bun, Alexandru Donici, Alexandru Donici str-la, Alexei Mateevici, Balneara, Banatului, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bogdan Petriceicu Haşdeu st-la, Bucovinei, Cetatea Albă, Chişinăului, Comarov, Decebal, Dimitrie Cantemir, Doina, Earovaea, Florilor, Gheorghe Asachi, Ghioceilor, Gorchi M., Ion Creangă, Ismail, Iurie Gagarin, Izvoarelor, Liliacului, Livezilor, Luceafărul, Lucian Blaga str-la, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mihail Sadoveanu, Mircea cel Bătrîn, Miron Costin, Moiseenko, Munteniei, Nistreană, Nocolaev, Onika A, Pădurii, Păcii, Pescarilor, Petru Rareş, Plajei, Plopilor, Poperecinii, Poperecinîi str-la, Primăverii, Serghei Lazo, Serghei Lazo str-la, Sfîntul Dumitru, Stejarilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tatarbunar, Tineretului, Unirii, Uzinelor, Vadul lui Vodă sat, Vasile Alecsandri, Veronica Micle, Victoria, Vlad Ţepeş, Voluntarilor, 31 August 1989, 27 Aprilie - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.Dm.Rîșcanu 10 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Dm.Rîșcanu 6,8 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Rîşcani, or.Cricova:


str.Livezilor - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


Anenii Noi:


str.Alexei Şciusev, Alexei Şciusev str-la, Chişinăului, Livezilor, N.Berzarin, Nucarilor, Piaţa 31 Augusta 1989, Prietenie str-la, Suvorov, Uzinelor str-la, Victoriei, Zoia Kosmodemianskaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Mereni: str.Alexandru cel Bun, Cobzarilor, Mereni, Unirii, 1 Mai - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Puhăceni - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Roșcani - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Socoleni: str.Centrală, Socoleni, Tinereţii, Viilor - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Speia - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Basarabeasca:


s.Abaclia: str.Alecu Russo, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Boris Glavan, Coghilinic, Dimitrie Cantemir, Doina, Florilor, Grădinilor, I.Dodică, Independenţei, Ion Secrieru, Ion Soltîs, Lev Tolstoi, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Moldova, s.Abaclia, Serghei Lazo, Spitalului, Şcolinaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Sadaclia: str.Benderscaea, Cogîlnic, Grigore Cotovschi, Ioana Iakir, Maxim Gorki, Mira, s.Sadaclia, Şcolinaea, Vasile Alecsandri, Veteranilor, Voczalinaea, Zelionaia, 31 August 1989 - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 12:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


Cahul:


s.Găvănoasa - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Giurgiuleşti: str.Independenţei, Mecanizatorilor, Mihail Koţiubinschi, Moldova, s.Djurjulesti, Sadoveanu Mihail, Serghei Lazo, Serghei Lazo str-la, Sov.Armii, Sovetscaea, Trandafirilor - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 16:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Cantemir:


s.Antoneşti, s.Leca, s.Toceni, s.Vîlcele - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Comrat (UTA Găgăuzia):


s.Cotovscoe: str. 40 Let Pobedî, 70 let Octeabrea, Calinina, Calinina str-la, Gheorghi Jucov, Gheorghi Jucov str-la, Grigore Cotovschi, Hutorscaea, Iurie Gagarin, Lenin, Malinovaia, Malinovschi, Molodejnaea, Sadovîi str-la, Serghei Lazo, Şcolinaea, Valentina Tereşkova str-la - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Gaidar: str.A-Gaidarî, Andropova, Drujba, Lesnaea - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Tomai: str.Lenin - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 11:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Tomai: str.Lenin, Maxim Gorki, Mihail Lomonosov, Şcolinaea, Tomai, 1 Mai - parţial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


Călăraşi:


str.Alexandru cel Bun, Mihai Kogălniceanu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Bahmut, s.Bahmut st. - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Țibirica - parţial în intervalul de timp între 09:25 - 16:50, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Vălcineţ: str. 1 Mai, 27 August, 31 August 1989, 8 Martie, 9 Mai, Alecu Russo, Alexandru cel Bun, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Aron Pumnul, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bogdan Vodă, Ciprian Porumbescu, Codrilor, Constantin Negruzzi, Cuza-Vodă, Dacia, Dimitrie Cantemir, Dimitrie Cantemir., Dragoş Vodă, Fîntînilor, Gavriil Musicescu, Independenţei, Ion Neculce, Iurie Gagarin, Livezilor, Luceafărul, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Sadoveanu, Miron Costin, Nicolae Milescu Spătaru, Nicolae Testemiţeanu, Păcii, Petru Rareş, Rădi, s.Vălcineţ, s.Velicogo, Şcolii, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Neaga, Timoşenco, Tineretului, Titu Maiorescu, Traian, Trandafirilor, Valentina Tereşcova, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Victoriei - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Căuşeni:


or.Căuşeni: str. 28 Iunie, 31 August 1989, Alba Iulia, Alba Iulia str-la, Alexandr Puşkin, Alexandru Donici, Anna şi Alexandru 1 str-la, Anna şi Alexandru, Bogdan Vodă, Boris Glavan, Botnei str-la, Burebista, Ciocana, Ciocana Mică, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Dacia, Decebal, Doina Şi Ion Aldea-Teodorovici, Dragoş Vodă, Fîntînilor, Fîntînilor str-la, Gheorghe Asachi, Ghidirim A., Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Iurie Gagarin 1 str-la, Livezilor, Malul Ştirbului, Mihai Eminescu 3 str-la, Mihai Eminescu Bd., Mihai Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Mihail Lermontov, Mihail Lomonosov, Mioriţa, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Pavel Tcacenco, Pădurii, Pădurilor, Petru Rareş, Poleanicikin, Preanicov, Renaşterii, Renaşterii 1 str-la, Renaşterii str-la, Stere Constantin, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 10 str-la, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 5 str-la, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 6 str-la, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 7 str-la, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 8 str-la, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 9 str-la, Tighina Şos., Toma Miron, Troada, Troianus, Unirii, Vasile Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
or.Căuşeni: str.Burebista, Dacia, Decebal - în intervalul de timp 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Chircăieştii Noi - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Coşcalia - în intervalul de timp 12:00 - 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Zaim - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


Cimişlia:


str.Barbu Lăutaru, Dragoş Vodă, Maria Cibotari, Traian, Valul lui Trăian, Vasile Alecsandri str-la - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Criuleni:


s.Bălăbăneşti - parţial în intervalul de timp între 08:05 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Boşcana - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Budeşti - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Chetroasa - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Ciopleni: str.Ciopleni, Mihai Kogălniceanu, Praga, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Trandafirilor - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Coșernița - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Hruşova, s.Mărdăreuca, s.Oniţcani, s.Zăicana - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Hînceşti:


s.Bălceana: str. 31 August 1989, Bălceana, Copiilor, Ion Creangă, Lapuşniţa, Mihai Eminescu, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Bobeica, s.Dahnovici - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Cioara, s.Dancu, s.Pogănești - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Ciuciuleni: str.Alexandru Donici, Ciuciuleni, Dealu Femeii, Drumul Nou, Hodora, Ion Creangă, Izvoarelor, Livezilor, Mihai Eminescu, Mioriţa, Rădiului, Scafaru, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tinereţii - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:50, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Lăpușna: str. 28 Iunie, 50 Let Octeabrea, A.Lăpușneanul, Bahmeta, Ioana Iakir, str-la Iakir, Lalele, Matrosov, str-la Molodejnaia, Pobeda, Renașterii, S.Kirov, Sovetov, str-la Sovetov, Șelepukina, Umanschi - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Negrea: str.Decebal, Mihai Viteazul, Negrea, Victoriei - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sărata Merșeni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Ialoveni:


s.Costeşti: str.Alexandru cel Bun, Alexei Mateevici, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Botna, Cetatea Albă, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Costeşti, Decebal, Dimitrie Cantemir, Florilor, Independenţei, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mioriţa, Mioriţa-1, Mitropolit Petru Movilă, Moldova, Răzeşu G., Salcîmilor, Sf.Nicolae, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Neaga, Tineretului, Tineretului-1, Tricolor, Valea Curţii, Vasile Alecsandri, Victoriei, Voloaca - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Dănceni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Suruceni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Leova:


s.Cneazevca: str.Aurora, Bulgară, Cneazevca, Iurie Gagarin, Sărăteni - parţial în intervalul de timp între 13:45 - 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Sărata Nouă: str.Doina, Litoralului, Livezilor, Sărata Nouă, Tineretului - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Nisporeni:


s.Bursuc - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Călimănești - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:45, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Milești - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Orhei:


s.Biești - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Morozeni - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Puțintei - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Slobozia Hodorogea - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Străşeni:


str. 31 August 1989, 31 August 1989 1 str-la, 31 August 1989 2 str-la, 8 Martie, Alecu Russo, Alexandru Donici, Alexandru Lăpuşneanu, Alexandru Marinescu, Alexandru Plămădeală, Alexei Şciusev, Andrei Jereghi, Aron Pumnul, Bucovinei, Constantin Negruzzi, Constantin Stere, Dimitrie Cantemir, Doina şi Ion Aldea Teodorovici, Eugen Coca, Exstravelant, Grigore Ureche, Igor Vieru, Ioan Vodă, Ion Vatamanu, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu str-la, Mihai Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Mihail Sadoveanu, Miron Costin, Mitropolit Petru Movilă, Mitropolit Varlaam, Păcii, Petru Rareş, Podgorenilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Neaga, Trandafirilor, Unirii, Valeriu Cupcea, Valeriu Cupcea str-la, Vasile Alecsandri, Vasile AlecsandriI str-la, Veronica Micle, Vodă cel Cumplit, s.Făgureni - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Căpriana - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciobanca - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Pănășești - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Recea - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Ştefan Vodă:


str. 31 August, Libertății, N.Testimițeanu, S.Lazo, Alexandru cel Bun, Boris Glavan, Dimitrie Cantemir, Florilor, Libertăţii, Livezilor, Mihail Frunze, Molodejnaea, Păcii, Suvorovo, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Trandafirilor, Victoriei, Zona Industiala - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cioburciu: str. 1 Mai, 28 Iunie, B.Glavan, Calinin, Cernova, Lenin, S.Lazo, Ștefan cel Mare, Cotovschi - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Purcari: str.Boris Glavan, Eliberatorilor, Gastelo, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Lenin, Libertăţii, Maxim Gorki, Purcari, Serghei Lazo, Stefan Cel Mare Şi Sfînt, Tineretului - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 19:10, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Răscăieți: str.Alexandr Puşkin, Calinina, Ciapaeva, Ciugulina, Comsomoliscaea, Dneprodzerjinscaea, Grigore Cotovschi, Lesnaea, Liveyilor, Lomachin, Molodejnaia, Octeabriscaea, Rascaieti, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, - parţial în intervalul de timp între 09:20 - 18:20, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Slobozia: str.Alexei Șciusev, B.Glavan, Miciurin, M.Frunze, N.Pirogov, S.Lazo, Ștefan Vodă - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Talmaza: str. 1 Mai, 27 August, Cojedub, Comarov, C.Stamati, Cosmonavtov, I.Creangă, Suvorov - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 17:40, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


Taraclia:


s.Borceag: str.Ion Creangă, Ion Eachir, Lesnaea - în intervalul de timp 13:00 - 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branşamentului
s.Novosiolovca: str.Lenin - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 10:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Samurza: str.Chirov, Mihail Frunze - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
 


Teleneşti:


s.Brînzenii Vechi - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ineşti - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Подпишитесь на нас в Facebook, если хотите знать больше

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Ещё
load