Cupa Regiunilor

Cupa Regiunilor VOIEVOD 2017 a luat start la Durlești FOTO
13 feb. 2017,, 10:23
"Cupa Regiunilor –VOIEVOD 2017" a luat start la Durlești (FOTO)Sîmbăta, 11 februarie, în orășelul Durlești, a fost dat startul Cupei Regiunilor la Lupta Naţională Voievod. Și-au dat concursul 50 de sportivi din diferite raioane ale țării. A fost un eveniment exclusiv, oferit în premieră pentru oaspeţii şi locuitorii Durleștilor. Scopul evenimentului a fost promovare
Voievod a dat startul Cupei Regiunilor 2017 VIDEO
30 ian. 2017,, 13:45
„Voievod” a dat startul „Cupei Regiunilor 2017” (VIDEO) Deja al șaselea an la rînd „Cupa Regiunilor” va întruni luptătorii „Voievod” din întreaga țară. Federația de Luptă Națională „Voievod” a anunțat inițierea competițiilor regionale care contribuie la propagarea unui mod de viață sănătos. Președintele Federației „Voievod”, Nicolae Pascaru, și-a exprimat spera
Cupa regiunilor a federației Voievod va continua la Criuleni
19 feb. 2015,, 10:30
Cupa regiunilor a federației ”Voievod” va continua la Criuleni Competițiile sportive ”Cupa regiunilor”, organizate de federația națională de lupte ”Voievod”, vor continua la 28 februarie la Criuleni, transmite News-Moldova. Etapa anterioară a ”Cupei regiunilor” a avut loc la Căușeni. La turneu au luat parte aproximativ 80 de sportivi din Chișinău, Criuleni, Orh