ГЛАВНЫЕ ТЕМЫ Все новости

ещё темысвернуть
Loading...

19 июля пройдут плановые отключения электричества

19 июля пройдут плановые отключения электричества

ÎCS RED UNION FENOSA SA сообщает, что в целях улучшения обслуживания клиентов 19 июля пройдут плановые отключения электроэнергии в указанный ниже период времени:


1. Chişinău, sectorul Botanica, s.Băcioi:


s.Băcioi: str.Aeroport, Andrei Doga, Băcioi, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Chişinăului, Cîmpiei, Cosmonautilor, Decebal, Dumbrava, Entuziaştilor, Grigore Ureche, Hlobeni, Independenţei, Ion Neculce, Ismail, Iurie Gagarin, Mihai Eminescu, Nicolae Titulescu, Oana, Păcii, Primăverii, Renaşterii, Revaca, Sfînta Elena, Sfîntul Nicolae, Unirii, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


s.Frumușica: str.Cosmonautilor, Dumbrava, Ion Vatamanu, Lozioara, Păşunilor, Plugarilor, Sfatul Ţării, Sfînta Elena - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


2. Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Calea Ieșilor 51/2, 55, 55/2, 61/1, Călărași 78, Drumul Crucii 123, 123A, Țărînii 95, 99, 107, 107/2, 128A - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


3. Chişinău, sectorul Centru:


șos.Hînceşti 44, Mitropolit Gurie Grosu 16, Valea Dicescu 53-91, 64-140 - în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


str.Columna 135-143, 140-154, 151-161, Mitr.Dosoftei 128-134, Mitr.P.Movilă 39-41, 9001, Sfatul Țării 61, 61A, 61/1A - în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


4. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:


or.Codru: str.Livădarilor, Otradnii 2 str-la, Prepeliţei, Schinoasa-Deal, Schinoasa-Deal 1 str-la, Schinoasa-Deal 2 str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


5. Chişinău, sectorul Ciocana:


str.Meşterul Manole 7 - în intervalul de timp între 09:15 - 11:15 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


6. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.Astronom N.Donici 1-15, 4-60, 27, Gr.Vîrtosu 1-3, 2-18, 21, Ipotești 43, Studenților 3-6, T.Panfile 7, 27, Valea Albă 13, 18, Voluntar Filip Lupașcu 22, 60, Zamolxe 3-29, 4-22 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


str.Domniței 2, 6/2, 16, V.Harea 4, 10, 16, Ipotești 59, Memoriei 15, Mircești 7, 21/1, 21/5, 22, 22/1, 34, 34/1, 44, 48, 9999, Voluntar Filip Lupașcu 20 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


7. Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Grătieşti:


s.Gratiesti: str.Balcani 36, 40, Gratiesți 999 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


8. Chişinău, sectorul Rîşcani, s.Stăuceni:


s.Stăuceni: str.A.Mateevici 9999, Ceucari 7, Olimp 2, Stauceni 99, 999, 9999 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


9. Anenii Noi:


s.Bulboaca: str.Victoriei, Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 10:40 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Hîrbovăț - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


10. Cahul:


or.Cahul: str.Dunării - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Alexandru Ioan Cuza: str.Alexandru Marinescu, Băncilă, Dm.Cantemir, M.Frunze, Ștefan Cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 14:30 - 16:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Brînza: str.Brinza Sat, A.Matrosova, Bucuria, Drujbî, Ion Soltîs, Lenin, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ceşmea, Comarova - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:20 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


s.Tătărești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 12:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


11. Cantemir:


s.Doina - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Hănăseni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


12. Căuşeni:


or.Căuşeni: str. 28 Iunie, Alba Iulia, Alba Iulia str-la, Alexandr Puşkin, Renaşterii, Renaşterii 1 str-la, Renaşterii str-la, Tighina şos. - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Plop-Ştiubei - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Ucrainca - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


13. Criuleni:


or.Criuleni: str.Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bul.Biruinţa, Ghioceilor, Ion Sirbu, Meşterul Manole, Mitropolit Petru Movilă, Nicolae Dimo, 31 August 1989 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Mășcăuți - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Zăicana - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


14. Hînceşti:


or.Hîncești: str.Alecu Russo, Dimitrie Cantemir, Gavriil Musicescu, Gribova, Mănăstirea Căpriana, Mihai Viteazul, prof.Ion Dumeniuk, Studentilor, Teilor, Tineretului, Vatra str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


or.Hîncești: str-la Bucovina, Gradinilor, Ion Creangă, Mănăstirea Căpriana, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Caracui - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Pogănești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Sofia - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


15. Ialoveni:


s.Puhoi: str.Igor Vieru, Puhoi, Ştefan cel Mare şi Sfînt, s.Văratic - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Țîpala - parțial, în intervalul de timp între 09:55 - 12:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


16. Leova:


s.Sărățica Veche - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


17. Nisporeni:


or.Nisporeni: str. 1 Mai, 31 August 1989, 9 Mai, Alexandru cel Bun, Alexandru Marinescu, Basarabia, Burebista, Chişinăului, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Crinilor, Dacia, Decebal, Dimitrie Cantemir, Doinelor, Fîntînilor, Gheorghe Coşbuc, Grigore Adam, Grigore Ureche, Horelor, Industrială, Ion Creangă, Ion Neculce, Ion Neculce str-la, Ion Soltîs, Libertăţii, Luceafărul, Marea Adunare Naţională, Martirilor Afgani, Mihai Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mihail Sadoveanu, Mircea cel Bătrîn, Miron Costin, Mitropolit Petru Movilă, Mitropolit Varlaam, Muşatinilor, Nicolae Dimo, Nicolae Testemiţeanu, Nirnovei, Păcii, Renaşterii, Sfintu Petru, Sfînta Maria, Sfîntul Ion, Suveranitatii, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tighina, Tineretului, Tinjenesti, Tînjeleşti, Toma Ciorbă, Traian, Unirii, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Vărzăreşti, Veronica Micle, Victoriei, Viilor - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Soltăneşti, s.Şendreni, s.Şişcani - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Vărzăreşti: str. 31 August 1989, Alexandru cel Bun, Dacia, Dimitrie Cantemir, George Enescu, Ion Creangă, Muşatinilor, Ovidiu Creangă, Păcii, Sf.Petru, Ştefan Neaga, Trandafirilor, Unirii, Vărzăreşti, Viilor - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


18. Orhei:


or.Orhei: str.Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Gheorghe Asachi, Sălcilor, Unirii - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Ciocîlteni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Zorile - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


19. Străşeni:


s.Codreanca - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Greblești - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


s.Rassvet - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


20. Ştefan Vodă:


s.Căplani: str.Caplanî, Grigore Cotovschi, Lenin, Libertăţii, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Molodejnaea, Serghei Lazo, Svoboda, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Căplani: str.Mihai Frunze - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 21:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


21. Taraclia:


or.Taraclia: str.Vodoprovodnaea, Polevaia, Lenin - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 12:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Cealîc: str.Suvorov - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


22. Teleneşti:


s.Sărătenii Vechi - parțial, în intervalul de timp între 10:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Чтобы получить дополнительную информацию, обращайтесь в Службу поддержки клиентов по телефону 022-43-11-11


Подпишитесь на нас в Odnoklassniki, если хотите знать больше

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Ещё
load