Deconectări programate de lumină, pentru 26 aprilie

Deconectări programate de lumină, pentru 26 aprilie

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că vineri, 26 aprilie 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:


1. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.Socoleni 15, 17 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


2. Cahul:


s.Roșu - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 15:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


3. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Comrat: str.Cikalov, Grigore Cotovschi, Pobeda - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


s.Cazaclia: str.Cazaclia, Lenin, Pervomaiscaea, Lesnaia - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Cioc-Maidan: str.Colhoznaea, Grigore Cotovschi, Octeabriscaea, s.Cioc-Maidan, Serghei Lazo - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Cișmichioi: str.Andrei Tupolev, Bolgradscaea, Budionnîi, Chirov, Cicalov, Cosmonavtov, Crutaea, Cutuzova, Dubinina, Dunaiscaea, Dzerjinscogo, Gheorghi Jucov, Gherman Titov, Gherţena, Goricogo, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Lebedenco, Lenin, Lenin str-la, Limanscaea, Macarenco, Miciurin, Miciurin str-la, Mihail Frunze, Mihail Lermontov, Mihail Lomonosov, Molodejnaea, Nicolai Gogol, Nicolai Pirogov, Ogorodnaea, Ovrajnaea, Pavlova, Pescianaea, Pionerscaea, Pionerschii str-la, Pocitovaea, Pogranicinaea, Polevaea, Preanicinicova, Pugaceva, Reniiscaea, s.Cismicioi, Solnecinaea, Suvorova, Şcolinaea, Tanchistov, Teplicinaea, Topolinaea, Tvardovscogo, Uşinscogo, Voinov Internaţionalistov, Voroşilov, Zelionîi str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Valea Perjei: str.Calinina, Iubileinaea, Pobedî - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 11:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


4. Călăraşi:


s.Bravicea - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 16:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


s.Vălcineț: str. 1 Mai, 27 August, 9 Mai, Aron Pumnul, B.P.Hajdeu, Ciprian Porumbescu, Cuza Vodă, D.Cantemir, Gavriil Muzicescu, Ion Neculce, Gagarin, Luceafărul, M.Viteazul, Păcii, Timoșenco, Trandafirilor - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


5. Căuşeni:


s.Chircăiești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 12:30 pentru conectarea clienţilor noi


s.Tănătarii Noi - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 15:00 pentru conectarea clienţilor noi


6. Cimişlia:


s.Satul Nou - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Selemet: str. 31 August 1989, Fintinilor, Gradinilor, Maria Drăgan, Selemet, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


7. Criuleni:


s.Mășcăuți - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 15:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Ratuș (s.Drăsliceni - numai cons.juridici) - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 14:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


8. Hînceşti:


s.Calmațui - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


9. Ialoveni:


or.Ialoveni: str.Betania, Gr.Vieru, Ialoveni, Moldova - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


or.Ialoveni: str-la 27 August, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Costești: str.Ștefan Cel Mare, Sf.Nicolae, Salcîmilor, M.Kogîlniceanu, M.Eminecsu, D.Cantemir - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Țipala - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Văsieni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


10. Leova:


or.Iargara: str.Constantin Negruzzi, Cosmonavtov, Dimitrie Cantemir, Iurie Gagarin, Mioriţa, Sfîntul Dumitru - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


11. Orhei:


or.Orhei: str. 8 Martie, B.P.Hajdeu, S.Lazo, Sesiunea 13 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Orhei: str.Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Costişei, Dimo Nicolai, Gheorghe Asachi, Grigore Ureche, Hotin, Ioan Vodă, Ion Neculce, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Izvoraş, Mihail Frunze, Vasile Mahu, Victoria - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 19:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Step-Soci - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Voroteț - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


12. Taraclia:


s.Budăi: str.Iurie Gagarin, Mihail Frunze, Mira, Molodejnaea - parțial, în intervalul de timp între 11:00 - 15:00 pentru conectarea clienţilor noi


Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Urmărește-ne pe Facebook, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Mai multe

Sondaj Toate

load