TEMELE PRINCIPALE Toate Știrile

mai multeminimizează

Deconectări de lumină, programate pentru 6 septembrie

Deconectări de lumină, programate pentru 6 septembrie

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că vineri, 06 septembrie 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:

1. Chişinău, sectorul Botanica:

bd.Dacia 12, Hristo Botev 19/7 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


bd.Decebal 6, 6/2, 6/4, Valea Crucii 4, 4/3, 4 sc.2, 4 sc.6-7, 6 - în intervalul de timp între 08:45 - 13:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Hristo Botev 19/6 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

2. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:

str.Fatarilor, Ion Soltîs, Izvoarelor, Plopilor, Vasile Lupu, Cartușa, Gheorghe Ureche, Iașului str-la, Nicolae Dimo, Pentru Rareș - parțial, în intervalul de timp între 09:25 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene

3. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Vatra:

str.Luceafărul - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

4. Chişinău, sectorul Centru:

str.Armenească 55, 61, 84, Bulgară 47, Columna 58, 70, 81-93, 999, 9999, Mitropolit Varlaam 65, 74-78, Vasile Alecsandri 80-88, 123-129, 9999 - în intervalul de timp între 13:00 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Columna 135-143, 140-154, 151-161, Mitr.Dosoftei 128-134, Mitr.P.Movilă 39-41, 9001, Sfatul Țării 61, 61/1A, 61A - în intervalul de timp între 11:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

5. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:

str.Schinoasa-Deal 51, 56-90, 61-87, Sihastrului 79C - parțial, în intervalul de timp între 09:05 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

str-la 2 Cobzarilor, Cobzarilor 7 str-la, Cobzarilor 8 str-la, Cobzarilor 9 str-la, Izvoarelor, Livădarilor, Potirnichii 3 str-la, Prepeliţei, Schinoasa-Deal, Sitarului - parțial, în intervalul de timp între 09:05 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

6. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Tohatin:

s.Tohatin - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Chișinău: str.Mihail Sadoveanu 42/3 - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Buneţi: str.Buneţi, Lavanda, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Veronica Micle - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

7. Chişinău, sectorul Rîşcani:

str.A.Russo 5/1, 7/1, 9/1, 9/2, 11/2, 13/2, 13/A, 15, 9999 - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Astronom Nicolae Donici 14, Grigore Vîrtosu 14, 15, Ipoteşti 22, Mirceşti 999, 9999, Tudor Panfile 1-5, 10-62, 11-41, 9999, Valea Albă 10, 56, Voluntar Filip Lupaşcu 2, 5, 16A - în intervalul de timp între 08:55 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

8. Anenii Noi:

str.Alexandr Puşkin Cernîşevski Miciurin Serghei Koroliov Zarecinaea - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Păcii, Tighina, Zagorodnaia, str. și str-la Comarov - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Geamăna - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 13:20 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Mereni, s.Speia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Şerpeni - parțial, în intervalul de timp între 12:00 - 14:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

9. Basarabeasca:

str.Octeabriscaea, Iujnaea, Sovhoznaea, 28 Iunie - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

10. Cahul:

s.Frumușica: str.Iurii Gagarin - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Valeni: str.Lenin, Valeni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:10 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

11. Cantemir:

s.Cîrpești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Gotești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

12. Comrat (UTA Găgăuzia):

str.Bugeacului, Kolodeznaea, Mihail Lermontov, Mihail Lomonosov, Gorbunov - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 14:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str.Fedko, Osipenko, Suvorov, Suvorov str-la, Tretiakov, Mihail Frunze, Vissarion Belinski - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

or.Ceadîr-Lunga: str.Octombrie, Boris Glavan, Boris Glavan str-la, Cikalov, Dimitrov, Dzerjînski, Garaj, Iubileinaea, Karl Marx, Krîlov, Kuibîşev, Lenin, Matrosov, Matrosov str-la, Miciurin, Miciurin str-la, Molodejnaea, Nicolai Gogol, Oleg Coşevoi, Petru Cazmalî, Polevaea, Sîrtmaci, Sîrtmaci str-la, Sverdlov, Şevcenko Taras, Telman, Vasilii Jukovski, Volgograd, Zarecinaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Cazaclia: str.Cazaclia, Lenin, Lesnaea, Pervomaiscaea - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Cazaclia: str.Grigore Cotovschi, Goricogo str-la, Vladimir Maiacovschi - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

13. Călăraşi:

s.Buda, s.Căbăieşti, s.Ursari - parțial, în intervalul de timp între 08:40 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Mîndra - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 20:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

14. Căuşeni:

str. 28 Iunie, Alba Iulia, Alba Iulia str-la, Alexandr Puşkin, Renaşterii, Renaşterii 1 str-la, Renaşterii str-la, Tighina şos., Unirii - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

str.Alba Iulia, Alexei Mateevici, Alexei Şciusev str-la, Calea Basarabiei, Calea Ştefaneştelor, Dimitrie Cantemir, Dimitrie Cantemir str-la, Mihai Eminescu bd., Mira 4 str-la, Păcii str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

str-la Pietre Vechi, Vlad Țepeș - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Constantinovca - parțial, în intervalul de timp între 09:00 – 20:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Fîrlădeni: str. 1 Mai, Biruinţei, Fîrlădeni, Fontanului, Gheorghe Coşbuc, Independenţei, Iurie Gagarin, Liceului, Mihai Eminescu, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Alecsandri, Vasile Gojan - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 15:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

15. Cimişlia:

str.Alexandru cel Bun - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Albina: str.Albina, CENTRALĂ, Independentei - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

16. Criuleni:

s.Dubăsarii Vechi - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Hîrtopul Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

17. Hînceşti:

str. 31 August 1989, Alba Iulia, Alexandru cel Bun, Bucovina str-la, Budăi, Călinescu, Chişinăului, Cogîlnic, Cuza-Vodă, Demnitatea, Floare, Florilor, Gheorge Călinescu, Gheorghe Coşbuc, Gradinilor, Industrială, Ion Creangă, Mănăstirea Căpriana, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Nicolai Gogol str-la, Nistru, Petru Movilă str-la, Polevoi str-la, Prut, Serghei Lazo, Severnîi str-la, Taras Şevcenco str-la, Trandafirilor, Vasile Alecsandri, Veronica Micle str-la - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 19:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Carpineni: str.Chirov, Crupscaea, Davîdova, Independenţei, Pobeda, Serghei Lazo - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

18. Ialoveni:

s.Costești - partial, în intervalul de timp între 16:00 – 17:00, pentru conectarea noului consummator
s.Horești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice

s.Puhoi - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

19. Leova:

s.Cneazevca - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Tomai - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Victoria - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 14:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

20. Nisporeni:

str.Alexandru cel Bun, Alexandru Lăpuşneanu, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Constantin Stamati, Haiducilor, Ioan Vodă, Livezilor, Livezilor str-la, Maguri, Sfinti Voievozi, Suveranitatii, Zubcu-Codreanu Nic. - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Bărboieni, s.Grozești - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Valea-Trestieni - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

21. Orhei:

s.Pelivan: str.Ioan Pelivan, Păcii - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Peresecina: str.Chişinăului, Maria Cibotari, Mihai Eminescu, Mihail Frunze, Petru Rareş, s.Peresecina, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tcacenco, Tineretului, 31 AUGUST, Alexandru Donici str-la, Nouă, Sportivă - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Peresecina: str-la Alexandru Donici, Cosmonauţilor, Docuciaev, Ivancea, Micleşti, Mihai Eminescu, Miron Costin, Nicolae Dimo, Pohrebeni, s.Peresecina, Steţcani, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

22. Străşeni:

s.Codreanca - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Ghelăuza, s.Saca - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Greblești - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

23. Ştefan Vodă:

s.Ermoclia: str.Miciurin, Semenovscaea, Viilor, Ermoclia - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

s.Ermoclia: str.Mihai Eminescu, Maxim Gorki, Pavlov str-la, Pionerscaea, Semenovscaea - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

s.Palanca - parțial, în intervalul de timp între 08:10 - 20:10 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

s.Răscăieți: str. 353 Diviziea, Biruinţa, Chirov, Dneprodzerjinscaea, Rascaieti, Sovetscaea, Sputnica, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA

24. Taraclia:

s.Borceag: str.Ion Creangă, Ion Eachir, Lesnaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Corten: str.Alexandr Puşkin, Comsomolskaia, Corten, Dimitrova, Gheorghi Jucov, Grigore Cotovschi, Micurina, Mira, Polevaea, Serghei Kirov - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

25. Teleneşti:

s.Chiţcanii Vechi, s.Ţînţăreni - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

s.Inești - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 16:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.

Urmărește-ne pe Odnoklassniki, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter


Știrile partenerilor noștri
loading...
Mai multe

Sondaj Toate

load