Deconectări de lumină, programate pentru 6 iunie

Deconectări de lumină, programate pentru 6 iunie

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că joi, 06 iunie 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:


1. Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Cornului 5, 17 - în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene
str.Cornului 11/1, Ghioceilor 999 - în intervalul de timp între 09:15 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


str.Ion Creangă 11-35, 14-56, V.Belinski 32-40, 61 - în intervalul de timp între 06:00 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


2. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:


or.Durlești: str.Caucazului, Caucazului str-la, Durleşti, Gheorghe Asachi, Mitropolit Dosoftei, Mitropolit Petru Movilă, Mitropolit Petru Movilă 1 s-la, Mitropolit Petru Movilă 2 s-la, Răzeşilor - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


3. Chişinău, sectorul Centru:


str.Alexandr Puşkin 64 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Calea Basarabiei 4, 10, 10/2, Cărbunari 25-33, 32-38, Scoreni 8A, Tăbăcăria Veche 18-40, 19-25 - în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


str.Drumul Viilor 6A, 41, str-la Drumul Viilor 1-5, 4, Frumoasa 20/1, 20/3, Lăpușnei 5-21, 8-18, N.Moroșanu 2-10, 3-17, Onești 1-27, 4-30, V.Cupcea 1-65, 2-48 - în intervalul de timp între 14:00 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


4. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:


or.Codru: str.Cîmpului, Costiujeni, Covtun, Gliei, Gliei str-la, Grînelor, Soarelui, Valea Apelor, Valea Apelor 1 str-la, Valea Apelor 2 str-la, Valea Apelor 3 str-la, Valea Apelor 4 str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


5. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Coloniţa:


s.Colonița: str.Alexei Mateevici, Emilian Bucov, Hotin, Ion Vatamanu, Mihai Eminescu, Salcîmilor, Sf.Maria, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Zorilor, 31 August - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


6. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.Dm.Rîșcanu 12V, 18/1, T.Vladimirescu 10/2 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


7. Chişinău, sectorul Rîşcani, s.Goian:


s.Goian: str.Chișinăului, Goian, Ichel, Păcii, Văilor - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:40 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


8. Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Grătieşti:


s.Grătiești: str.Alexandru Plămădeală, Alexei Mateevici, Boris Glavan, Dragoş Vodă, Drumul Petricanilor, Gratiesti, Miron Costin, Mitropolit Petru Movilă, Petricani, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Alecsandri, Albișoara - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:03 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


9. Anenii Noi:


s.Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Floreni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 – 12:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Humulești - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Roșcani - parțial, în intervalul de timp între 14:00 - 17:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Țînțăreni - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


10. Cahul:


or.Cahul: str.Amintirilor, Dragoş-Vodă, Dunării, Fraţii Jderi, Ilia Repin, Mărţişor, Păcii - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Tătarești - parțial, în intervalul de timp între 14:00 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


11. Cantemir:


s.Cociulia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


12. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Ceadîr Lunga: str.Alecu Russo, Bugeacului, Cecanova, Dzerjînski, Jeleabov, Karl Marx, Karl Marx str-la, Lenin, Lunacearski, Maxim Gorki, Mihail Lomonosov, Molodejnaea, Proezdnaia, Telman, Volgograd - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Ceadîr-Lunga: str.Boris Glavan - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Gaidar: str.A.Gaidarî, Bejenarea, Gagauza, Gaidar, Lenin, Mihail Lomonosov, Molodejnaea, Motoglo, Nikolai Vatutin, Serghei Lazo, Stepnaea, Zarecinaea - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Valea Perjei: str.Crasnoe-Znamea, Lenin, Ohotnicescaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


13. Călărași:


s.Bravicea - parțial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


14. Căuşeni:


or.Căinari: str.Căinari, Gării, Leonidov, Padurilor, Păcii 1 str-la, Ştefan Vodă, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Căinari gara: str.Căinari gara, Ştefan Vodă, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Cîrnățeni, s.Fîrlădenii Noi, s.Tănătarii Noi - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Cîrnăţenii Noi: str.Cîrnăţenii Noi, Emil Loteanu, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Hagimus - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Zaim - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


15. Cimişlia:


s.Javgur - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


16. Hîncești:


or.Hînceşti: str.Alexandru Donici, Alexandru Lăpuşneanu, Alexei Mateevici, Bozienilor şos., Burebista, Cimisliei şos., Ciprian Porumbescu, Cosmonavtov, Dobreni, Dragoş Vodă, Ion Soltîs, Iscra, Izvoarelor, Miciurin, Mihail Frunze, Mihalcea Hîncu, Mircea cel Bătrîn, Nicolae Iorga, Nicolae Testemiţeanu, Octeabriscaea, Păcii, Sergiu Caşu, Ştefan Vodă, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:15 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


or.Hîncești: str-la Bucovina, Budăi, Călinescu, Chişinăului, Cogîlnic, Demnitatea, Florilor, Gheorge Călinescu, Gheorghe Coşbuc, Gradinilor, Industrială, Mihai Eminescu, Nistru, Petru Movilă str-la, Prut, Severnîi str-la, Trandafirilor - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Hincești: str-la Bucovina, Gradinilor, Ion Creangă, Mănăstirea Căpriana, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Bobeica, s.Dahnovici - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Boghiceni - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Şipoteni: str.Izvoarelor, Salcîmilor, Șipoteni, Sfîntul Gheorghe - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


17. Ialoveni:


s.Nimoreni - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:10 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Văsieni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


18. Leova:


or.Iargara: str.Zelionaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Cîzlar, s.Sărata Nouă - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


19. Nisporeni:


or.Nisporeni: str.Alexandru cel Bun, Ioan Vodă, Livezilor, Păcii, Toma Ciorbă - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


20. Orhei:


or.Orhei: str.Constantin Negruzzi, Donici Alexandru, Glavan Boris, Haiducul Bujor, Ioana Iakir, Lăpuşneanu, Mihai Kogălniceanu, Păcii, Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Orhei: str.Prieteniei, C.Stere, str. și str-la Unirii - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


21. Străşeni:


s.Dolna - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Huzun, s.Micleuşeni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Țigănești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


22. Ştefan Vodă:


or.Ștefan Vodă: str.Alexei Mateevici, Stepnaea, Suvorovo, 31 August 1989 - parțial în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan Cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Popeasca, s.Viisoara - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


23. Telenesti:


s.Chiștelnița - parțial, în intervalul de timp între 10:10 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Urmărește-ne pe Odnoklassniki, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Mai multe

Sondaj Toate

load