ГЛАВНЫЕ ТЕМЫ Все новости

ещё темысвернуть
Loading...

Где 20 ноября ожидаются перерывы в электроснабжении

Где 20 ноября ожидаются перерывы в электроснабжении

Для улучшения качества предоставляемых услуг, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. сообщает, что во вторник, 20 ноября 2018, будут осуществлены запланированные перерывы поставки электрической энергии в промежутках времени, указанных ниже:


Chişinău, sectorul Botanica:


str.Cetatea Albă 2-20, 11-15, Dimineții 2-46, 27-73, Liuba Dumitriu 12, 35/1, Dorobanți 1-23, 2-8, Muncești 53, 94-104, 160, Plaiului 9, 9A, 9/2, Scutari 2-10, 3-11 - în intervalul de timp între 09:15 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Calea Ieșilor 26/6, 75, 77, 9999, Ghidighici 3-5 - în intervalul de timp între 09:20 - 12:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Gh.Codreanu 1-11, 2-12, Cornului 23, 24-28, Drumul Taberei 2-38, 17-39, Durlești 11, Toamnei 1-7, V.Lupu 61-73, Vovințeni 1-9, 4-14 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:


str.Gribov, Livezilor, Maria Cibotari - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str. și str-la Livezilor, str.Ștefan Vodă, T.Vladimirescu, V.Lupu - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
str.Mitr.P.Movilă 9 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Buiucani, s.Dumbrava:


str.Bot Mihai, Dimitrie Cantemir, Drumul Vilelor, Durlesti, Fîntînilor, Frumoasa, Igor Vieru, Ioan Botezătorul, La Rascruce, Maria Cibotari, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Petru Movilă, Prieteniei, Rarestii, Sfîntul Gheorghe, Teilor, Vilelor, Zavoiului - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Buiucani, com.Truşeni:


str.Trușeni 999, Igor Vieru 40 - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Centru:


str.Grădinilor 23 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Grădinilor 58 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:


str.Costiujeni, Dumbravii, Gutuilor - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.Acad.S.Rădăuțanu 56, 69, 74, 77, 85, 999, Bucovinei 9999, Iazului 9004, Olga Vrabie 2, 8, 9, 12, 12/1, 40, str-la 1 Olga Vrabie 14, 22, 31, 42, str-la 2 Olga Vrabie 17, Primar Gh.Pintea 169, 179 - în intervalul de timp între 09:05 - 17:05, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
str.Iazului 13 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Chişinău, sectorul Rîşcani, com.Stăuceni:


str.Bucovinei 17 - parţial în intervalul de timp între 09:05 - 17:05, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Anenii Noi:


s.Chetrosu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Delacău - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 13:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Hîrbovăț - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Mereni: str.Alexandru cel Bun, Cobzarilor, Mereni, Unirii, 1 Mai - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Puhăceni - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Roșcani - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Cahul:


s.Alexandru Ioan Cuza: str.Anton Ajder, Armata Sovietica, Crutaia, Fîntînilor, Gribov, Izvoarelor, Miciurin, Sfînta Maria, Ştefan cel Mare şi Sfînt - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 09:15, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Brînza: str.Octombrie, 28 Iunie, 28 Iunie str-la, 8 Martie, Comsomoliscaea, Crasnova, Iurie Gagarin, Lenin, Molodejnaea, Octeabriscaea str-la, Pogranicinaea, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Valentina Tereşcova, s.Văleni - parţial în intervalul de timp între 09:40 - 16:25, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Brînza: str.Octombrie, Octeabriscaea str-la, 28 Iunie - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Găvănoasa - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Larga Nouă - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Cantemir:


s.Hănăseni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


Comrat (UTA Găgăuzia):


str.Alexandr Puşkin, Dostoevski, Gavrilov, Sofia Kovalevskaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Cioc-Maidan: str. 28 Iunie, Colhoznaea, Comsomoliscaea, Dimova, Grigore Cotovschi, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Molodejnaea, Octeabriscaea, s.Cioc-Maidan, Serghei Lazo - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Călăraşi:


str.M.Kogîlniceanu - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Bahmut, stația Bahmut - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Vălcineț: str. 1 Mai, 27 August, 31 August 1989, 8 Martie, 9 Mai, Alecu Russo, Alexandru Cel Bun, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Aron Pumnul, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Bogdan Vodă, Ciprian Porumbescu, Codrilor, Constantin Negruzzi, Cuza-Vodă, Dacia, Dimitrie Cantemir, Dimitrie Cantemir., Dragoş Vodă, Fîntînilor, Gavriil Musicescu, Independenţei, Ion Neculce, Iurie Gagarin, Livezilor, Luceafărul, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu., Mihai Viteazul, Mihail Sadoveanu, Miron Costin, Nicolae Milescu Spătaru, Nicolae Testemiţeanu, Păcii, Petru Rareş, Rădi, S.Vălcineţ, S.Velicogo, Şcolii, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Ştefan Neaga, Timoşenco, Tineretului, Titu Maiorescu, Traian, Trandafirilor, Valentina Tereşcova, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu, Victoriei, Volcineţ - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Vărzărești - parţial în intervalul de timp între 09:35 - 16:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


Căuşeni:


str. 31 August 1989, Alba Iulia, Alecu Russo, Anna şi Alexandru, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Boris Glavan, Ion Iachir, Malul Ştirbului, Mihai Eminescu bd., Mihai Kogălniceanu, Mitropolit Varlaam, Serghei Lazo, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan cel Mare şi Sfînt 4 s-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt 5 s-la - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Chircăieștii Noi - parţial în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Cîrnățeni, s.Plop-Știubei - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Coșcalia - parţial în intervalul de timp între 12:00 - 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
s.Fîrlădeni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Ștefănești - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Zaim - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Cimişlia:


s.Bogdanovca Veche - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Ialpugeni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


Criuleni:


s.Onițcani - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Hînceşti:


s.Mingir - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Sărata Mereșeni - parţial în intervalul de timp între 08:15 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Voinescu - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Ialoveni:


s.Bardar, s.Ruseștii Noi - parţial în intervalul de timp între 09:50 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Hansca - parţial în intervalul de timp între 08:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Nimoreni, s.Suruceni - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Puhoi - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Nisporeni:


s.Bursuc - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Călimănești - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciorești - parţial în intervalul de timp între 13:45 - 17:15, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Dolna - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 13:15, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Orhei:


s.Biești - parţial în intervalul de timp între 08:45 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Camencea - parţial în intervalul de timp între 10:30 - 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Morozeni - parţial în intervalul de timp între 08:30 - 17:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA


Străşeni:


s.Bucovăţ: str.Bîcoveţ, Dimitrie Cantemir, Livezilor, Livezilor str-la, Maria Magdalena, Mihai Eminescu, Novaea, Sadovîi str-la, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 13:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Bucovăţ: str.Bîcoveţ, Fabricii, Ion Creangă, Maria Magdalena, Mihai Eminescu, Serghei Lazo, Vasile Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 14:00 - 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Căpriana - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Ciobanca - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Gălești, s.Găleștii Noi - parţial în intervalul de timp între 09:45 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Negreşti - parţial în intervalul de timp între 11:15 - 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Scoreni - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 18:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Vorniceni - parţial în intervalul de timp între 10:00 - 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Ştefan Vodă:


s.Brezoaia: str.Comsomoliscaia, Jîrnovaia, Lenin, Molodejnaia, Nadrecinaia - parţial în intervalul de timp între 09:10 - 17:10, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
s.Copceac: str. 28 Iunie, 31 August 1989, Bulgară, Ciapaeva, Comsomoliscaea, Grigore Cotovschi, Lenin, Livezilor, Molodejnaea, Serghei Lazo, Viilor, Vinogradnaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Talmaza: str. 27 August, Anatolie Sîrghi, Banikov, Boris Glavan, Ceapaev, Chişinăului, Grigore Cotovschi, Izvoarelor, Luceafărul, Maxim Gorki, Miciurin, Nistrului, Pavlova, Prietenia, Tcacenco, Vasile Alecsandri - parţial în intervalul de timp între 09:00 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Taraclia:


str.Dimitrov, Donskoi, Lenin, Sadovaea - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
s.Musaitu - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
s.Roşiţa - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Samurza: str.Chirov - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA
s.Vinogradovca - parţial în intervalul de timp între 09:30 - 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
Teleneşti:


s.Bravicea - parţial în intervalul de timp între 09:15 - 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

 
Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Подпишитесь на нас в Twitter, если хотите знать больше

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Ещё
load