ГЛАВНЫЕ ТЕМЫ Все новости

ещё темысвернуть
Loading...

26 июня пройдут плановые отключения электричества

26 июня пройдут плановые отключения электричества

ÎCS RED UNION FENOSA SA сообщает, что в целях улучшения обслуживания клиентов 26 июня пройдут плановые отключения электроэнергии в указанный ниже период времени:


1. Chişinău, sectorul Botanica:


str.Hristo Botev 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 8, Independeței 1, Malina Mare 45, 48/1, 50, Tudor Strișca 6, 8, 8/1 - în intervalul de timp între 13:30 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


2. Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Barbu Lăutaru 18-36, 21-41, Ioana Radu 22, Piotr Ceaikovski 7, Primăverii 31-35, 36-48, Ştefan Neaga 21A, 40-56, 43-57 Vissarion Belinski 12-18, 22, 32, 9999, Eugen Coca 22, 31/1, 37, 39, 41, 41G, George Enescu 2-42, 15-25, Ion Creangă 7 - în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Barbu Lăutaru 26A, 28, 28/1, 32, Cornului 11/1, Ghioceilor 999, Ștefan Neaga 16-38, 17-37 - în intervalul de timp între 09:20 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


3. Chişinău, sectorul Centru:


str.Alexandru Hîjdeu 110, George Coşbuc 22/1, Hîncu Iacob 3, 3J, 8/1 - în intervalul de timp între 11:00 - 17:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


str.Bucuresti 83-87 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Calea Basarabiei 4, 10, 10/2, Cărbunari 25-33, 32-38, Scoreni 8A, Tăbăcăria Veche 18-40, 19-25 - în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru  lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


str.Columna 135-143, 140-154, 151-161, Mitr.Dosoftei 128-134, Mitr.P.Movilă 39-41, 9001, Sfatul Țării 61, 61A, 61/1A - în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


str.Costiujeni 5, Grenoble 9999 - în intervalul de timp între 09:30 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


4. Chişinău, sectorul Ciocana:


str.Otovasca 20, 27, 27A, Uzinelor 19, 19A - în intervalul de timp între 09:00 - 12:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Uzinelor 12, 12/6, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21B, 23, 23A, 23/1, 27 - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


5. Chişinău, sectorul Ciocana, or.Vadul lui Vodă:


or.Vadul lui Vodă: str.Alexandru cel Bun, Bucovinei, Dimitrie Cantemir, Florilor, Gheorghe Asachi, Liliacului, Mihai Eminescu, Mihail Sadoveanu, Sfîntul Dumitru, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Unirii, Vadu lui Vodă sat, Vadul Lui Vodă Selo, Victoria, Vlad Ţepeş, Voluntarilor - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


6. Chişinău, sectorul Ciocana, s.Coloniţa:


s.Colonița: str.Alexei Mateevici, Emilian Bucov, Hotin, Ion Vatamanu, Mihai Eminescu, Salcîmilor, Sf.Maria, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Zorilor, 31 August - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 10:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


7. Chişinău, sectorul Rîşcani:


bd.Moscova 20/3 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Matei Basarab 9/1 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Zamfir Arbore 10 - în intervalul de timp între 10:00 - 14:00 pentru conectarea clienţilor noi


8. Anenii Noi:


s.Gura Bîcului: str. 1 Mai, Alexei Mateevici, Basarabia, Biruinţa, Conaş Camzin, Cuzneţova, Dnestrovscaea, Doina, Gorkii, Gura Bîcului, Izvoare, Libertăţii, Mihai Eminescu, Neguţe, Nistreană, Novaea, Specialiştilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Unirii, Valea Adîncii, Alexandr Puşkin, Ion Creangă, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Renaşterii, Serghei Lazo, Vasile Alecsandri, 31 August 1989 - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Hîrbovăț - parțial, în intervalul de timp între 12:00 - 15:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Roșcani: str.Studentilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 11:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Țînțareni - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


9. Cahul:


s.Alexandru Ioan Cuza: str.Alexei Şciusev, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Poştei, Ştefan cel Mare şi Sfînt, 31 August - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Brînza: str.Octombrie, 28 Iunie str-la, Crasnova, Iurie Gagarin, Octeabriscaea str-la, Valentina Tereşcova, 8 Martie - parțial, în intervalul de timp între 10:05 - 17:05 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Pelinei, s.Ursoaia, s.Lebedenco - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


10. Cantemir:


or.Cantemir: str. 31 August 1989, Alexandru Donici, Alexandru Marinescu, Alexei Mateevici, Basarabia, Boris Glavan, Bucuria, Busuioc, Combatanţilor, Dimitrie Cantemir, Doinelor, Garaji, Ion Creangă, Iurie Gagarin, Livezilor, Luceafărul, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mioriţa, Muncii, Nicolae Testemiţeanu, Nufarul, Păcii, Salcîmilor, Sănătăţii, Serghei Lazo, Ştefan Neaga, Ştefan Vodă, Tamara Ciobanu, Tcacenco, Tineretului, Trandafirilor, Vasile Alecsandri, Zavodscaea, Zona de odihnă - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Antonești, s.Leca, s.Cania, s.Iepureni, s.Cîrpești, s.Lărguța, s.Porumbești, s.Toceni, s.Vîlcele - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Capaclia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


11. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Ceadîr-Lunga: str.Ciapaev, Kolhoznikă, Sadovaea str-la, Vladimir Maiacovski str-la, Voroşilov - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 11:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


or.Vulcanesti: str. 25 Siezda, Cahul str-la, Jdanova str-la, Mihail Frunze - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:50 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Carbalia: str.Gaidarji G., Iubileinaea, Lesnaea, Molodejnaea str-la, Sadovaea - parțial, în intervalul de timp între 09.30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Chirosova: str.Lenin, Mira, Olimpiiscaea, Vinzavodskaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Cioic-Maidan: str.Dimova, Grigore Cotovschi, Maxim Gorki, Mihail Frunze - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


12. Călăraşi:


s.Bravicea - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Săseni, s.Bahu, s.Hirova, s.Hoginești, s.Dereneu, s.Meleșeni, s.Onișcani, s.Țibirica (numai cons.juridici) - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


13. Căuşeni:


s.Constantinovca, s.Ochiul Roş, s.Pervomaisc, s.Picus - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Zaim - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


14. Cimişlia:


s.Batîr - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


15. Criuleni:


s.Mașcăuți - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


16. Hînceşti:


or.Hîncești: str-la Bucovina, Gradinilor, Ion Creangă, Mănăstirea Căpriana, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Caracui, s.Drăgușeni - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Lăpușna: str.Comarova, Ioana Iakir, Iurie Gagarin, Serghei Kirov - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Nemțeni - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Stolniceni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


17. Ialoveni:


s.Alexandrovca, s.Gangura - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Mileştii Mici - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Răzeni, s.Vasieni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


18. Leova:


s.Sărățica Veche - parțial, în intervalul de timp între 09:30 – 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


19. Nisporeni:


s.Bălănești - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 16:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Vînători - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


20. Orhei:


s.Jora de Jos, s.Jora de Mijloc, s.Susleni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 19:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


21. Ştefan Vodă:


s.Olănești: str. 31 August 1989, Basarabiei - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Sovetscaea - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Purcari: str.Alexandru cel Bun, Lenin, Miciurin, Mihail Frunze - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


22. Taraclia:


s.Musaitu - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


23. Teleneşti:


s.Ratuș - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 14:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Scorțeni - parțial, în intervalul de timp între 10:15 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


Чтобы получить дополнительную информацию, обращайтесь в Службу поддержки клиентов по телефону 022-43-11-11


Подпишитесь на нас в Odnoklassniki, если хотите знать больше

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Ещё
load