ГЛАВНЫЕ ТЕМЫ Все новости

ещё темысвернуть
Loading...

10 июня пройдут плановые отключения электричества

10 июня пройдут плановые отключения электричества

ÎCS RED UNION FENOSA SA сообщает, что в целях улучшения обслуживания клиентов 10 июня пройдут плановые отключения электроэнергии в указанный ниже период времени:


1. Chişinău, sectorul Botanica, s.Băcioi:


s.Băcioi: str.Aeroport, Agricultorilor, Albişoara, Alecu Russo, Alexandru Lăpuşneanu, Anatol Corobcianu, Băcioi, Botanica, Bucovinei, Bujorilor, Chişinăului, Ciocîrlia, Codrului, Columna, Constructorilor, Crimeia, Crizantemelor, Cuza-Vodă, Dragoş Vodă, Florilor, Garofiţa, Gheorghe Asachi, Grigore Ureche, Hlobeni, Hristo Botev, Ion Creangă, Ion Luca Caragiale, Ion Neculce, Ismail, Iurie Gagarin, Livezilor, Maria Drăgan, Mesager, Mihai Eminescu, Mihai Eminescu 2 str-la, Mihai Kogălniceanu, Mihail Sadoveanu, Mircea cel Bătrîn, Miron Costin, Munceşti, Nicolae Bălcescu, Nicolae Testemiţeanu, Nicolae Titulescu, Păcii, Plugarilor, Primăverii, Pruncului, Salcîmilor, Sfînta Maria, Sfîntul Nicolae, Sîngera, Soarelui, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Toamnei, Unirii, Uzinei, Vasile Alecsandri, Veronica Micle, Victoriei, Victoriei-1, Vişinilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


2. Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Barbu Lăutaru 18-36, 21-41, Ioana Radu 22, P.Ceaicovski 7, Primăverii 31-35, 36-48, Ștefan Neaga 16-38, 17-37, V.Belinski 12-18, 22, 32 - în intervalul de timp între 15:00 - 18:00 pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice


str.Barbu Lăutaru 26A, 28, 28/1, 32, Ștefan Neaga 16-38, 17-37 - în intervalul de timp între 09:20 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


str.Cornului 11/1, Ghioceilor 999 - în intervalul de timp între 09:15 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


3. Chişinău, sectorul Buiucani, s.Ghidighici:


s.Ghidighici: str. 9 Mai, 9 Mai str-la, Alba Iulia, Alexandr Puşkin, Alexandru cel Bun, Alexandru Donici, Alexei Mateevici, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Boris Glavan, Bulgaru P., Catalan, Cazacului, Columna, Columna str-la, Comuna Din Paris, Costin V., Dacia, Decebal, Dimitrie Cantemir, Doina, Drumul Bicului, Emilian Bucov, Florilor, Fundul Vaii, Gheorghe Asachi, Ghidighici sat, Ghioceilor, Graurilor, Gribov, Grigore Ureche, Independenţei, Ion Creangă, Ion Neculce, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Iurie Gagarin str-la, Liviu Deleanu, Maria Drăgan, Mărţişor, Merilor, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mioriţa, Miron Costin, Moldoviţa, Nucarilor, Păcii, Păcii str-la, Persicilor, Podişul, Ponoarelor, Radiacului, Rediul Cazacului, Renaşterii, Sărături, Sărături str-la, Sfatul Ţării, Şerban, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Neaga, Teilor, Teodorovici, Tineretului, Tricolorului, Ţiglău, Valea Cînepii, Vasile Alecsandri, Vălicica Omului, Veronica Micle, Victoriei, Viilor - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


4. Chişinău, sectorul Centru:


str.Academiei 11, 11/2,3,4,5,6,8; 13/1,3,4; 15, 15/1,2; 17, 17A, Drumul Viilor 95, Șos.Hîncești 62, Mitr.Gurie Grosu 20, 27, 29, V.Cupcea 52-84, 67-109, V.Docuceaev 29, 36, 40 - în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electri


str.Calea Basarabiei 4, 10, 10/2, Cărbunari 25-33, 32-38, Scoreni 8A, Tăbăcăria Veche 18-40, 19-25 - în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


5. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str.Matei Basarab 8/2 - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


str.Miron Costin 12, 16, 18/1, 18/2, 18/3, bd.Moscova 6, 8, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 10/3 - în intervalul de timp între 09:25 - 17:25 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


6. Chişinău, sectorul Rîşcani, s.Grătieşti:


s.Grătiești: str.Alexandru Plămădeală, Alexei Mateevici, Boris Glavan, Dragoş Vodă, Drumul Petricanilor, Gratiesti, Miron Costin, Mitropolit Petru Movilă, Petricani, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Alecsandri, Albișoara - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:04 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


7. Anenii Noi:


or.Anenii Noi: str. 8 Martie, 9 Mai, Alexei Şciusev, Alexei Şciusev str-la, Artezianschii Per, Comsomolului, Florilor, Iurie Gagarin, Solnecinaea, Speranţa, Timireazev, Tineretului, Uzinelor str-la, Victoriei, Vişinilor - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Floreni - parțial, în intervalul de timp între 11:50 - 13:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Hîrbovăț - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Țînțăreni - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 11:20 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


8. Basarabeasca:


or.Basarabeasca: str. 1 Mai JD, 1 Mai str-la JD, Comsomoliscaea, Comsomoliscaea Jd, Privogzalinaea jd, Voczalinaea Jd, Voczalnaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


9. Cahul:


or.Cahul: str.Alexei Şciusev, Florilor, Gura Frumoasei, Lăutarilor, Prieteniei şos. - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Brînza: str.Serghei Lazo, Lenin, Pobedî, Prutului, Iujnaea, Mihail Frunze, Sov.Armii - parțial, în intervalul de timp între 10:10 - 17:15 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Colibași: str.Ștefan Cel Mare, Ivan Zaikin - parțial, în intervalul de timp între 10:20 - 17:20 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Etulia: str.Pirogova, Octeabriscaea, Sadovîi str-la - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Zîrnești - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


10. Cantemir:


s.Capaclia - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16.30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


11. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Comrat: str.Bugeacului, Gorbunov, Kolodeznaea, Mihail Lermontov, Mihail Lomonosov, Pobeda - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 10:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Ceadîr-Lunga: str.Boris Glavan, Kuibîşev, Zarecinaea - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


12. Călăraşi:


s.Bahmut, s.Sipoteni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


13. Căuşeni:


or.Căușeni: str.Alexei Mateevici - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 12:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Ciuflești - parțial, în intervalul de timp între 15:00 - 17:00, lucrari pentru conectarea noului consumator
s.Cîrnățeni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Opaci - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 14:30 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Ursoaia - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Zaim - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


14. Cimişlia:


s.Codreni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


15. Hînceşti:


or.Hîncești: str.Alecu Russo, Constantin Stamati, Ion Iachir, Mănăstirea Căpriana, Mihai Viteazul, Mitropolit Varlaam, Petru Rareş, Putna, Sleahul Meresenilor, Studentilor, Ştefan cel Mare şi Sfînt str-l, Vatra str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


or.Hincești: str-la Bucovina, Gradinilor, Ion Creangă, Mănăstirea Căpriana, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Boghiceni, s.Drăgușeni - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Nemțeni - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Sărata-Mereșeni - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 17:20 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


16. Ialoveni:


s.Condrița - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:55 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Malcoci - parțial, în intervalul de timp între 09:55 - 12:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Nimoreni - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:10 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Nimoreni - parțial, în intervalul de timp între 14:00 - 16:00, lucrari pentru conectarea noului consumator
s.Răzeni - parțial, în intervalul de timp între 09:40 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Ulmu - parțial, în intervalul de timp între 09:55 - 17:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Vasieni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


17. Leova:


s.Cîzlar, s.Sărata Nouă - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 18:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Filipeni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


18. Nisporeni:


or.Nisporeni: str.Alexandru cel Bun, Ioan Vodă, Livezilor, Păcii, Toma Ciorbă - parțial, în intervalul de timp între 08:45 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


19. Orhei:


or.Orhei: str.Chişinăului, Ciprian Porumbescu, Gheorghe Asachi, Sălcilor, Unirii - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Peresecina: str. 31 August 1989, Alexandru Donici str-la, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Burebista, Dimitrie Cantemir, Fîntînilor, Hodolina, Luceafărul, Mihai Eminescu, Nucarilor, Peresecena, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


20. Străşeni:


or.Strășeni: str.Vasile Alecsandri, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


s.Lozova: str. 24 August, 31 August 1989, 80 Diviziea, Acad.I.Grosul, Alexandru cel Bun, Biruinţa, Dealul Morilor, Dealul Ursului, Dimitrie Cantemir, Dumbrăviţa, G.Botnaru, G.Grosu, G.Posadov, Grigore Vieru, Guţulavca str-la, Guţuleavca, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Mitropolit N.Vornicescu, Oanţa, Pahomi Constantin, Petru Rareş, Prieteniei, Lozovo, Satul Vechi, Serdiuc, Staroseliscaea, Stejăreni, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Ştefan Grosu, Tineretului, Vasile Alecsandri, Vasile C.Butnaru, Viilor, Vornicescu Nistor, Zubova - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 21:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Stejareni - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 21:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Țigănești - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Vorniceni - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 17:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


21. Ştefan Vodă:


s.Ermoclia: str.Alexandru cel Bun, Cauşanscaea, Dimitrie Cantemir, Doina, Grigore Cotovschi, Guseva, Ion Creangă, Mihai Eminescu, Proletarscaea, s.Ermoclia - parțial în intervalul de timp între 15:30 - 17:00, pentru reparația echipamentului electric
s.Ermoclia: str.Brejneva, Dimitrie Cantemir, Mihai Eminescu, Pionerscaea, s.Ermoclia, Semenovscaea, Suvorova - parțial, în intervalul de timp între 09:10 - 11:10 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


s.Ermoclia: str.Mihai Eminescu, Pionerscaea, Semenovscaea, Gorkii, Pavlov str-la - parțial în intervalul de timp între 11:15 - 15:20, pentru reparația echipamentului electric


s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Tudora - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:35 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


22. Taraclia:


s.Roşiţa - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Sofievca: str.Calinina, Karl Marx, Molodejnaea, Sofievca, Timoşenco - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Чтобы получить дополнительную информацию, обращайтесь в Службу поддержки клиентов по телефону 022-43-11-11


Подпишитесь на нас в Odnoklassniki, если хотите знать больше

Нашли ошибку в тексте? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Ещё
load