Deconectări de lumină, programate pentru 17 iunie

Deconectări de lumină, programate pentru 17 iunie

Pentru îmbunătățirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. „Red Union Fenosa" S.A. anunţă că luni, 17 iunie 2019, vor avea loc lucrări programate de întreținere, renovare și modernizare a rețelelor electrice pe adresele și în intervalele de timp indicate mai jos:


1. Chişinău, sectorul Botanica:


str.Burebista 46, 90-110, 116-118, 134, 9999, Butucului 53B, Sarmizegetusa 88 - în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


str.Independenței 5, 5/1, 5/2, 5A, bd.Traian 6/1, 6/3, 6/4, 6, 8, 8/1, 10 - în intervalul de timp între 09:30 - 12:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.Independenței 18, 20, 20/1, 22, 24/1, bd.Traian 17, 17/1, 19/1, 19/2, 19/3, 21/1, 21/2, 21/4 - în intervalul de timp între 12:00 - 17:00 pentru  lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.N.Zelinscki 30/3, 32/4, 32/5, 32/6, Tranfafirilor 13/6 - în intervalul de timp între 09:00 - 13:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


str.N.Zelinscki 34/3 - în intervalul de timp între 13:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


2. Chişinău, sectorul Buiucani:


str.Barbu Lăutaru 26A, 28, 28/1, 32, Cornului 11/1, Ghioceilor 999, Ștefan Neaga 16-38, 17-37 - în intervalul de timp între 09:20 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene


3. Chişinău, sectorul Buiucani, s.Ghidighici:


s.Ghidighici: str.Alexei Mateevici 4, Ștefan Cel Mare 9009 - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


4. Chişinău, sectorul Centru:


str.Calea Basarabiei 4, 10, 10/2, Cărbunari 25-33, 32-38, Scoreni 8A, Tăbăcăria Veche 18-40, 19-25 - în intervalul de timp între 09:15 - 18:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


5. Chişinău, sectorul Rîşcani:


str. 8 Martie 37-115, 38-120, V.Badiu 70, 999, Călușari 10-48, 13-65, Constructorilor 8-86, 43-147, str-la Criuleni 8-58, 13-63, Montana 10-34, 11-23, Pitulicii 15-29, Podgorenilor 5, 67-97, 76-126, Poștei 35-53, 78-100 - în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


6. Anenii Noi:


s.Bulboaca: str.Alexandru Marinescu, Petru Marinescu, Bulboaca - parțial, în intervalul de timp între 13:00 - 18.00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Humulești - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 19:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Nicolaevca - parțial, în intervalul de timp între 09:45 - 17:45 pentru lucrări de modernizare a echipamentelor electrice


7. Cahul:


or.Cahul: str.Mihail Șolohov, P.Rumeanțev - parțial, în intervalul de timp între 13:30 - 17:30 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Alexandru Ioann Cuza: str.Alexei Şciusev, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Poştei, Ştefan cel Mare şi Sfînt, 31 August 1989 - parțial, în intervalul de timp între 10:00 -  17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Găvănoasa - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Iujnoie: str. 70 Let Octeabrea, Capitana Reabchina, Lenin, Molodejnaea, Vîsocaea - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


8. Cantemir:


s.Cania - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


9. Comrat (UTA Găgăuzia):


or.Comrat: str.Dzerjinski, Hristo Botev, Ialpugskaea, Stroitelnaea str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:10 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


or.Comrat: str.N.Gogol, Tretiacov - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:15 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


or.Vulcanesti: str.Lenin, Grigore Cotovschi, Grigore Cotovschi str-la, Energheticov, Energheticov str-la, Bolgradscaea, Repina str-la, Repnina, Voronţova, Voroşilov, Voroşilov str-la, Tanchistov


10. Căuşeni:


s.Cîrnăţeni: str.Cîrnăţeni, Ştefan Cel Mare şi Sfînt, Ion Creangă, s.Plop-Ştiubei - parțial, în intervalul de timp între 09:50 - 17:50 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Hagimus: str. 2 Decembrie, 27 August, Alexandru cel Bun, Alexei Mateevici, Basarabia, Căile Ferate, Cişmelelor, Cuza-Vodă, Dacia, Decebal, Dimitrie Cantemir, Gavriil Musicescu, Gheorghe Asachi, Hagimus, Hîrtopului, Ilie Sajin, Ion Creangă, Iurie Gagarin, Livezilor, Mihai Eminescu, Mihai Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Păcii, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 18:00 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Zaim - parțial, în intervalul de timp între 09:00 - 20:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


11. Cimişlia:


or.Cimișlia: str.Alexandru Lăpuşneanu, Burebista, Cimislia, Decebal, Gavriil Musicescu, Mihai Viteazul, Mihai Viteazul str-la, Mihail Sadoveanu, Mihail Sadoveanu str-la, Nicolae Milescu Spătaru, Ştefan Neaga - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Sagaidac - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:45 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


12. Hînceşti:


or.Hîncești: str.Alecu Russo, Dimitrie Cantemir, Gavriil Musicescu, Gribova, Mănăstirea Căpriana, Mihai Viteazul, prof.Ion Dumeniuk, Studentilor, Teilor, Tineretului, Vatra str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 17:00 pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor


or.Hîncești: str-la Bucovina, Gradinilor, Ion Creangă, Mănăstirea Căpriana, Mihai Eminescu, Mitropolit Petru Movilă, Nicolai Gogol, Vasile Alecsandri - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Bobeica - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:40 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Drăgușeni - parțial, în intervalul de timp între 08:15 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Nemțeni - parțial, în intervalul de timp între 08:30 - 21:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


13. Ialoveni:


s.Hansca - parțial, în intervalul de timp între 09:55 - 17:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Misovca - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:50 pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor


s.Nimoreni, s.Suruceni (s.Danceni - 2 cons.casnici) - parțial, în intervalul de timp între 09:35 - 17:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


s.Puhoi - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Răzeni, s.Vasieni - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 19:00 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Ruseștii Noi - parțial, în intervalul de timp între 08:55 - 16:00 pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului


14. Leova:


s.Troița - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


15. Nisporeni:


or.Nisporeni: str.Alexandru cel Bun, Ioan Vodă, Livezilor, Păcii, Toma Ciorbă - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 19:30 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Vînători - parțial, în intervalul de timp între 10:30 - 19:45 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


16. Orhei:


s.Peresecina: str.Alexandru Donici, Alexandru Donici str-la, Cosmonauţilor, Docuciaev, Mihai Eminescu, Miron Costin, Nicolae Dimo, Petru Rareş, s.Peresecina, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Vasile Alecsandri, Vasile Lupu - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


17. Străşeni:


or.Strășeni: str.Dragoş Vodă, Maria Cibotari, Miron Costin, Orheiului - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


18. Ştefan Vodă:


s.Popeasca: str. 27 August, 31 August 1989, Cazacu Ion, Comsomoliscaea, Florilor, Grigore Cotovschi, Ion Creangă, Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Lenin, Mihail Frunze, Mihail Frunze str-la, Mira, Molodejnaea, Popeasca, Sovetscaea, Ștefan cel Mare - parțial, în intervalul de timp între 09:20 - 19:20 pentru lucrări de reconstrucţie LEA


s.Talmaza: str. 27 August, Anatolie Sîrghi, Banikov, Boris Glavan, Grigore Cotovschi, Izvoarelor, Luceafărul, Maxim Gorki, Miciurin, Nistrului, Pavlova, Prietenia, Talmaza, Tcacenco - parțial, în intervalul de timp între 10:00 - 17:00 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


19. Taraclia:


or.Taraclia: str. 28 Iunie, Bulgară, Bulgară str-la, Cooperativnaea, Grigore Cotovschi, Iurie Gagarin, Karl Marx, Lenin, Matrosov str-la, Mihail Lermontov, Panov, Polevaea, Taraclia, Vasilii Ceapaev, Vasilii Ceapaev str-la - parțial, în intervalul de timp între 09:30 - 16:30 pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric


Pentru informații suplimentare contactați Serviciul Suport Clienți al companiei la telefonul 022-43-11-11.


Urmărește-ne pe Odnoklassniki, dacă vrei să afli mai multe

Ați găsit o eroare în text? Marcați-o și tastați Ctrl+Enter

Sondaj Toate

load